اخذ ویزای انگلیس

اخذ ویزای انگلیس

سفارت انگلیس در تهران و ترکیه و امارات اقدام به دادن ویزا به متقاضیان می نماید. برای اخذ ویزای انگلیس باید شرایطی را بدانید که از جمله آن این است که ، انگلستان برای  صدور ویزا مصاحبه حضوری را ضروری نمی داند.و مراجعه ی شما به سفارت صرفا به دلیل انگشت نگاری و اثبات هویت است.شما میتوانید در کشور های ترکیه امارات و ایران از سفارت انگلستان وقت بگیرید.کشور ترکیه در شهر های استانبول و انکارا،در امارات دبی و ابوظبی و در ایران ،تهران سفارتخانه های انگلستان هستند که شما میتوانید در آن مدارک خود را ارائه دهید و انگشت نگاری شوید و ازاین طریق برای اخذ ویزای انگلیس اقدام نمایید.

اخذ ویزای انگلیس

فرایند اخذ وقت سفارت انگلیس

برای رزرو وقت سفارت در ابتدا لازم است که مدارکی را اماده و برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما وقتتان را رزرو کنیم.مدارک مورد نیاز برای رزرو وقت شامل:کپی از صفحه ی اول پاسپورت ،فرم فارسی پر شده که از همین سایت میتوانید ان را دریافت کنید،رزرو هتل و دعوتنامه است.

 

هزینه ی رزرو وقت سفارت انگلیس

6 ماهه       233$           شامل  133  واریزی به حساب سفارت + 120 کارمزد

2ساله        579$           شامل 429   واریزی به حساب سفارت  +150 کارمزد

5 ساله       980$           شامل 780  واریزی به حساب سفارت   +200 کارمزد

انواع ویزا های قابل درخواستی انگلیس شامل ویزای تحصیلی،ویزای تجاری،ویزای اقامتی وویزای شهروندی است.ویزای انگلیس به صورت صادر می شود : تک ورود،چند بار ورود و 5 ساله . که اکثر افراد ویزای  تک ورود دریافت میکنند مگر موارد استثناء.

 

تکمیل مدارک برای گرفتن وقت سفارت انگلیس

قدم بعدی تکمیل مدارک مورد نیاز است.از انجا که مدارک اهمییت زیادی برای پذیرش شما دارند،بهتر است انجام این پروسه را به کارشناسان مجرب در این زمینه بسپارید،تا مطمئن شوید که مدارک  کاملی تحویل میدهید و به مشکلی بر نخواهید خورد .  پس از تکمیل مدارک باید در زمان تعین شده برای انگشت نگاری و ارائه مدارک به سفارتخانه مراجعه کنید.

 

مدارک مورد نیاز برای ارائه به سفارت انگلیس

کپی از تمام صفحات پاسپورتی که حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد.

گردش حساب 6 ماهه

مانده حساب حداقل 50 میلیون تومانی

فرم درخواست ویزا  و فرم اطلاعات خانوادگی

ترجمه ی شناسنامه،سند ملکی ،سند ازدواج و مدرک شغلی

ارائه ی مدارم مالیاتی و بیمه

رزرو بلیط و هتل  و دعوتنامه

همچنین مدارکی که اثبات کنند که شما بیش از زمان تعیین شده قصد ندارید در انگلستان بمانید و حتما قصد خروج از کشور را دارید.

 

نکات مهم اخذ ویزای انگلیس

1.در هنگام گرفتن پرینت از گردش حساب بانکی تان،به مبالغ درشت بیشتر دقت کنید.شما باید بتوانید دلیل معتبری برای هر کدام از واریزی های خود داشته باشید.

  1. کلیه مدارک باید به انگلیسی ترجمه شوند.

3.اگر قصد گرفتن ویزای توریستی را  دارید،ارائه ی مدرک رزرو هتل کمک کننده خواهد بود.

4.اگر یک خانواده هستید،این احتمال وجود دارد که به شما در روز های متفاوتی وقت داده شود ،در این صورت نفر اول هنگام مراجعه تمام مدارک را به سفارت تحویل میدهد و نفرات بعد کافی است که به افسر اعلام کنند که مدارکشان قبلا به سفارتخانه تحویل داده شده است.

 برای ثبت درخواست وقت سفارت انگلیس با ما تماس بگیرید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *