سفر به انگلیس

سفر به انگلیس

انگلیس از جمله کشورهایی می باشد که دارای محبوبترین جاهای گردشگری بوده و با تمدن، فرهنگ و نقاط گردشگری متنوعی که دارد نظر بسیاری از مسافرین را به خود  جلب کرده و می توان انگلیس را بعنوان یکی از کشورهای پربازدید محسوب کرد. متقاضیان سفر به انگلیس توجه داشته باشند که جهت اخذ ویزای انگلیس می بایست حداقل 4 ماه زودتر اقدام نمایند و لازمه دریافت ویزای انگلیس وقت سفارت آن می باشد که با توجه به نبود  سفارتخانه انگلیس در ایران متقاضیان جهت مصاحبه سفارت می بایست به یکی از کنسولگری های مورد تایید انگلیس در تهران، ترکیه  و امارات مراجعه نمایند. ازجمله گام های اساسی در اخذ ویزا تکمیل کردن فرم درخواست ویزای انگلیس می باشد که بعد از تعیین کردن وقت سفارت متقاضی می بایست مبلغ پرداختی  درخواست ویزا را در مدت زمان کمتر از سه ساعت با یکی از کارت های مستر کارت، پی پای، ویزا کارت پرداخت نماید. جهت اخذ وقت سفارت انگلیس و تکمیل فرم انگلیس می توانید با کارشناسان ما در گروه اسکای لاین 4-22119951(021) تماس حاصل نمایید.

سفر به انگلیس

وقت سفارت انگلیس در تهران

متقاضیانی که جهت وقت مصاحبه سفارت انگلیس قصد مراجعه به کنسولگری انگلیس در تهران را دارند می بایست به کارگزاری انگلیس در تهران یعنی شرکت VFS Global  به آدرس جردن، خیابان یزدان پناه ، پلاک 40 طبقه 2 ، واحد4  مراجعه نمایند و توجه داشته باشند که حضور متقاضیان جهت انگشت نگاری در کنسولگری الزامی می باشد و بهتر است یکساعت زودتر در محل سفارت مربوطه برای انجام فرایند اداری حاضر باشند. متقاضیانی که جهت انگشت نگاری به کنسولگری انگلیس در آنکارا یا استانبول مراجعه می کنند می بایست به شرکت  Teleperformance مراجعه نمایند.

وقت سفارت انگلیس در ترکیه و امارات

متقاضیانی که جهت انگشت نگاری به ترکیه مراجعه می کنند توجه داشته باشند که در روز مصاحبه در کنسولگری ترکیه ( آنکارا، استانبول) همراه با مدارک اصل پاسپورت نیز دریافت می شود در اینصورت متقاضی جهت بازگشت به ایران می بایست از کنسولگری ایران در ترکیه ( آنکارا، استانبول )  مجوز برگه عبور دریافت نمایند . در صورت مراجعه به کنسولگری امارات ( دبی، ابوظبی ) نیز در روز انگشت نگاری اصل پاسپورت دریافت می شود و متقاضی اجازه بازگشت به ایران را ندارد و فقط با استفاده از خدمت Passport Pass Back می تواند پاسپورت خود را از سفارت امانت بگیرد و به ایران بازگردد. مسافرین عزیزی  که  جهت مصاحبه و انجام فرآیند انگشت نگاری کنسولگری انگلیس در کشورهای ترکیه و امارات را انتخاب کرده اند جهت رزرو هتل و بلیط هواپیما می توانند از خدمات گروه اسکای لاین در زمینه رزرو هتل و بلیط هواپیما  برخوردار شوند .

وقت سفارت انگلیس فوری

آن دسته از متقاضیانی که قصد سفر به کشور انگلیس را دارند ولی زمان کافی برای اخذ وقت سفارت را نداشته و نگران تکمیل نادرست اطلاعات فرم درخواست ویزای انگلیس می باشند می توانند پروسه اخذ وقت سفارت انگلیس را دراختیار کارشناسان اسکای لاین قرار دهند واطمینان داشته باشند که کارشناسان اسکای لاین در کمترین زمان ممکن با جمع آوری مدارک مورد نیاز درصدد اخذ ویزای انگلیس آنها برخواهند آمد. شرکت اسکای لاین با سابقه ای درخشان در زمینه وقت سفارت انگلیس برای جلب رضایت مشتریان خود تمامی فرآیند وقت سفارت اعم از ثبت نام، واریزی مربوط به وجه سفارت و.. را برای مسافرین محترم انجام می دهد و نرخ مصوب دریافتی برای مسافرین آزاد و آژانس های همکار بصورت زیر تعریف می شود:

 

خدمات

مسافرین آزاد

آژانس همکار

6 ماهه

2 ساله

5 ساله

6 ماهه

2 ساله

5 ساله

وقت سفارت انگلیس در تهران

260 دلار شامل 120 دلار واریزی  وجه سفارت + 140 دلار کارمزد

625 دلار شامل 455 دلار واریزی  وجه سفارت + 170 دلار کارمزد

1046 دلار شامل 826 دلار واریزی وجه سفارت + 220 دلار کارمزد

240 دلار شامل 120 دلار واریزی وجه سفارت + 120 دلار کارمزد

605 دلار شامل 455 دلار واریزی وجه سفارت + 150 دلار کارمزد

1026 دلار شامل 826 دلار واریزی وجه سفارت + 200 دلار کارمزد

نکته 1 : کارمزد مربوطه  شامل  تکمیل کردن فرم ، گرفتن وقت و واریزی وجه سفارت  می باشد.

نکته 2 : در صورت درخواست برای ترکیه  و امارات 30 دلار از کارمزد کسر می گردد.

پیکاپ پاسپورت سفارت انگلیس

با توجه به اینکه متقاضیان برای انجام مصاحبه و انگشت نگاری می توانند علاوه بر حضور در کنسولگری انگلیس در تهران به کشورهایی مثل ترکیه ( آنکارا، استانبول ) – امارات ( دبی، ابوظبی ) هم مراجعه نمایند و با توجه به شرایط حاکم در کنسولگری انگلیس در ترکیه بعد از انجام انگشت نگاری اصل پاسپورت نیز از متقاضی دریافت می شود که بدین منظور متقاضیان برای بازگشت به ایران می بایست اقدام به اخذ مجوز برگه عبور از کنسولگری ایران در آنکارا، استانبول نمایند و به ایران بازگردند و بعد از اعلام نتیجه جواب ویزا اقدام به دریافت پاسپورت و مدارک از آنکارا، استانبول نمایند ؛ همچنین متقاضیانی که به کنسولگری انگلیس در دبی و ابوظبی مراجعه نموده اند بعد از انجام انگشت نگاری اجازه بازگشت به ایران را نداشته و می بایست با استفاده از خدمت Passport Pass Back پاسپورت را دریافت و بعد از بازگشت به ایران واعلام جواب ویزا اقدام به پیکاپ پاسپورت انگلیس نمایند .

هزینه پیکاپ پاسپورت سفارت انگلیس

متقاضیان جهت انجام فرایند پیکاپ پاسپورت انگلیس می توانند از خدمات شرکت اسکای لاین در زمینه ارسال پاسپورت به سفارت مورد نظر جهت برچسب زدن ویزا به پاسپورت و سپس ارسال پاسپورت به ایران با هزینه ای مناسب استفاده نمایند، نرخ دریافتی جهت فرایند پیکاپ پاسپورت انگلیس به ازای متقاضیان آزاد و آژانس های همکار در شرکت اسکای لاین بصورت زیر تعریف شده است :

خدمات

متقاضی آزاد

آژانس همکار

پیکاپ پاسپورت انگلیس از آنکارا

150 دلار برای نفرات بعدی به ترتیب 20 دلار کسر خواهد شد.

120 دلار برای نفرات بعدی به ترتیب 20 دلار تا سقف 60 دلار کسر خواهد شد.

پیکاپ پاسپورت انگلیس از استانبول

150 دلار برای نفرات بعدی به ترتیب 20 دلار کسر خواهد شد.

120 دلار برای نفرات بعدی به ترتیب 20 دلار تا سقف 60 دلار کسر خواهد شد.

پیکاپ پاسپورت انگلیس از دبی

450 هزار تومان

430 هزار تومان

پیکاپ پاسپورت انگلیس از ابوظبی

610 هزار تومان

590 هزار تومان

 

جهت اخذ وقت سفارت انگلیس با ما تماس بگیرید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *