قوانین سفر به انگلیس

قوانین سفر به انگلیس

در اینجا قصد داریم به مهمترین قوانین سفر به انگلیس اشاره کنیم. اول از همه شما به یک صفحه ی سفید در پاسپورتتان نیاز دارید.برای اینکه مهر ورود را ضمیمه ان کنند.خوب است بدانید که واحد پول انگلستان پوند است.اما انها در برخی از فروشگاه هایشان یورو هم قبول میکنند.با این حال اگر شما قصد داشته باشید که از دستگاه های خود پرداز پول نقد دریافت کنید انها همیشه به صورت پوند ان را به شما پرداخت می کنند.توجه داشته باشید که در انجام اینگونه تراکنش های بانکی  حدود 3%به عنوان کارمزد از شما کسر می شود.

قوانین سفر به انگلیس

نکته ی مهم دیگر این است که اگرمی خواهید با کارت اعتباری که قرض گرفته اید عملیات بانکی انجام دهید،حتما پیش از شروع سفر به بانکتان اطلاع دهید.بار ها دیده شده است که مجبور شده اند مسافر را به کشور خودش بازگردانند زیرا این موضوع ممکن است به عنوان کلاهبرداری برداشت شود.

در انگلستان انها حساسیت خاصی روی کارت بانکی دارند به طوری که حتی در رستوران ها اغلب دستگاه را سر میز شما می اورند تا کارت شما هیچ گاه از دیدرستان خارج نشود.این در حالیست که اغلب کشور ها کارت شما را میبرند تا پرداخت را انجام دهند.

آداب و رسوم مردم انگلیس :

مردم انگلیس معروفند یه اینکه انسانهای مودب ومنضبطی هستند.پی بهتر است پیش از اغاز سفر خود کمی راجع به  باید و نباید های فرهنگی انان بیشتر بدانید.

سعی کنید زمانیکه در انگلستان هستید،در مکانهای عمومی با صدای خیلی بلند صحبت نکنید.هنگام گفتگو با افراد غیر صمیمی انها را به اسن کوچک صدا نکنید.بیشتر با به کار بردن  الفاضی مثل خانم و اقا در کنار نام خانوادگی شان انها را صدا بزنید.

از پرسیدن سوال در مورد زندگی شخصی دیگران اجتناب کنید.در خیابان ها اماکن عمومی هیچ گونه اشغال یا ته سیگار نیاندازید.

همیشه به گارسون،راننده و…15% انعام بدهید.انگلیسی ها هنگام سلام و خداحافظی فقط با یکدیگر دست می دهند.در انجا با کسی روبوسی نکنید،در انگلستان فقط دوستان خیلی صمیمی با یکدیگر روبوسی می کنند.

 

 ویزای توریستی انگلیس :

ویزای توریستی انگلیس از شهرهای تهران، انکارا،دبی،ابوظبی و … قابل دریافت است.برای گرفتن ویزای توریستی انگلیس و اخذ وقت سفارت انگلیس می بایست 1 الی سه ماه قبل از تاریخ سفر خود قدام فرمایید.

 

برای ثبت درخواست وقت سفارت انگلیس با ما تماس بگیرید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *