وقت سفارت انگلیس در آنکارا و استانبول

وقت سفارت انگلیس در آنکارا و استانبول

نکات مهمی در مورد وقت سفارت انگلیس در آنکارا و استانبول  ( بزرگترین شهر آن) + مخارج کلی در این صفحه برای شما به نمایش گذاشته شده است. از آنجا که شرکت بنام teleperformance  کارگزار سفارت انگلیس هم در آنکارا و هم استانبول است ؛ شما می توانید تنها در مدت ۷ روز کاری نوبت خود را بگیرید.

وقت سفارت انگلیس در آنکارا و استانبول

 اخذ برگه ی عبور و توضیحات آن :

بعد از وقت گیری۷ روزه از teleperformance (کارگزار سفارت انگلیس در آنکارا)؛

با در نظر داشتن اینکه پاسپورت شما بعد از تکمیل مدارک توسط سفارت گرفته می شود؛ شما میتوانید با اخذ برگه ی عبور از سفارت ایران و پرداخت آن ، تا آماده شدن جواب مثبت ویزا به مدت ۲ تا ۳ روز به میهن خود بازگردید. ــ در صورت اقامتی بودن (settlement) ویزای شما با توجه به اینکه teleperformance  پاسپورت شما را دریافت نمی کند؛ دیگر نیازی به اخذ برگه ی عبور نیست.

 

اسناد و مدارک لازم جهت تقاضای وقت سفارت انگلیس :

ــ اسکن شده ی  صفحه ی اول پاسپورت

ــ پر کرده ی فرم فارسی سفارت انگلیس

ــ دعوتنامه رسمی از یکی از خویشاوندان یا آشنایان و مدارک اقامتی آنان

ــ رزرو هتل مورد نظر خود

 

هزینه وقت سفارت انگلیس در آنکارا و استانبول

1- 6 ماهه $203: $113 واریزی وجه سفارت + $90 کارمزد

2- دو ساله $549: $429 واریزی وجه سفارت + $120 کارمزد

انگلستان بهترین مکان برای گردشگری:

ــ چشم لندن

ــ برج ساعت

ــ موزه مدام توسو

ــ کاخ بایکینگهام

قطعا تا به حال نام این سمبل های انگلیس به گوشتان خورده است؛ با ما همراه باشید تا کمی بیشتر راجبشان بدانید:

 

چشم لندن یا چرخ هزاره:

این چرخ و فلک با ارتفاع  نفس گیر ۱۳۵ متر بلند ترین چرخ و فلک اروپاست که در همان سال عنوان چانچانگ را به خود گرفت. با توجه به اینکه این جاذبه ی گردشگری در ساحل شرقی رودخانه ی تایمز است؛ می توانید روزی هیجان انگیز و دلپذیری را تجربه کنید. و با گردشی نیم ساعته بر روی چشم لندن، لندن را در زیر پای خود ببینید!

 

 

برج ساعت بیگ بن:

برج بیگ بن با ارتفاع ۹۶ متر و ۳۰ تن وزن بزرگ ترین و البته معروف ترین برج جهان است. این برج غول آسا «برج سنت استفان کاخ وست‌مینستر»، نیز شناخته می شود. و این نام اصلی آن است؛ بیگ بن نام زنگ ۱۳ تنی است که داخل این برج است و سر هر ساعت به گوش می رسد. سمبولیک بودن این برج تنها به خاطر عظمت آن نیست، این برج موزه ایست که نگهدارنده ی جواهرات سلطنتی ست و همینطور پارلمان بریتانیا محسوب می شود.

 

 

 

موزه ی مادام توسو:

این موزه یکی از به نام ترین موزه های جهان است. علت شهرت این موزه جواهرات یا کلکسیون های قدیمی نیست؛ بلکه مجسمه های چهره‌های سرشناس هالیوود یا دنیای موسیقی و مد و سیاست است. شما با بازدید این موزه با آن ها رو به رو می شوید. این تندیس های مومی چنان طبیعی به نظر می رسد که شما از دیدار با آنها شگفت زده خواهید شد. از ترامپ گرفته تا راکی و چارلی چاپلین..!

کاخ بایکینگهام (به انگلیسی: Buckingham Palace):

کاخ باکینگهام(خانه بایکینگهام) به عنوان یکی از بزرگترین کاخ های سلطنتی فعال جهان محسوب می شود. این کاخ در شهر کوچک ا وست‌مينستر اقامتگاه اصلی  خانواده ی بریتانیا است. این کاخ بیشتر جنبه ی جشن و سرور دارد تا برنامه های سیاسی. و به این منظور سالانه میزبان بیش از  ۵ هزار  نفراست، که آنها در گاردن پارتی ها، ضیافت ها و رژه های زیبای گارد شخصی سرگرم می شوند.

 

 

 برای ثبت درخواست وقت سفارت انگلیس با ما تماس بگیرید

 

 

 

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *