وقت سفارت

همه چیز در مورد وقت سفارت انگلیس در آنکارا

هر آنچه لازم است در مورد وقت سفارت انگلیس در آنکارا بدانید

همان طور که می‌دانید برای سفر به انگلیس باید ویزای انگلیس را در دست داشته باشید. انگلستان یکی از مهم‌ترین کشورهای اروپا  است که سطح رفاه اجتماعی بسیار بالایی داشته و می‌تواند برای اهداف مختلف سفر، مقصد مناسبی باشد. این کشور دارای جاذبه‌های گردشگری بسیار بی نظیر و منحصر به فردی است که گردشگران زیادی را به خود جذب می‌کند و سالانه میلیون‌ها توریست از این کشور و به خصوص جاذبه‌های گردشگری لندن بازدید می‌کنند. اما برای اخذ ویزای انگلیس چه باید کرد؟ اخذ روادید اگلستان مثل هر کشور دیگری مراحل خاص خودش را دارد که باید با دقت و یک به یک گذرانده شود و اگر صلاحیت لازمی که افسران سفارت این کشور در نظر دارند را داشته باشید، ویزای انگلیس را در دست خواهید گرفت. جالب است بدانید که با اخذ ویزای انگلستان می‌توانید به دیگر کشورهای بریتانیا نظیر اسکاتلند، ولز و ایرالند شمالی هم سفر کنید. یکی از مهم‌ترین مراحل اخذ روادید بریتانیا وقت سفارت این کشور است. شما می‌توانید در ایران و کشورهای امارات و ترکیه وقت سفارت انگلیس را رزرو کرده و امور مربوط به آن را به انجام برسانید. ما در این مطلب به وقت سفارت انگلیس در آنکارا و مزایای اخذ وقت سفارت در این شهر خواهید پرداخت. پس با ما همراه باشید.

شرایط این روزهای اخذ ویزای انگلیس چگونه است؟

این روزها با خروج انگلیس از اتحادیۀ اروپا شرایط مسافرتی به این کشور با تعلیق خاصی رو به رو است؛ این یعنی پیش بینی‌هایی در مورد تغییر یا عدم تغییر قوانین مسافرتی و مهاجرتی به انگلستان انجام شده اما هنوز کسی نمی‌داند چه اتفاقی خواهد افتاد. به همین دلیل شرایط بسیار حساسی را تجربه می‌کنیم. اینکه چه نوع ویزایی را در چه زمانی تقاضا کنیم تا ریسک ریجکت آن کمتر باشد موضوع مهمی شده و حتماً باید با کارشناسان و مشاوران ما در تماس باشید تا بهترین تصمیم را بگیرید. موارد گفته شده نه تنها در مورد نوع ویزای درخواستی، که در مورد گردآوری مدارک و همچنین اخذ وقت سفارت هم صدق می‌کند. مشاوران و کارشناسان ما تمامی مدارک شما را با دقت زیادی بررسی می‌کنند تا کوچک‌ترین نقص‌ها را هم پیدا کرده و آنها را رفع کنند و ریسک ریجکت ویزای انگلیس را تا حد زیادی کاهش دهند. به علاوه اینکه با توجه به شرایطتان کدام کشور را برای وقت سفارت انتخاب کنید هم اهمیت زیادی دارد و می‌تواند شما را چند قدم به هدفتان نزدیک یا از آن دور کند. پس بهتر است در شرایط فعلی تمامی مراحل اخذ ویزای انگلیس را با کمک کارشناسانی به انجام برسانید که اطلاعات به روزی از قوانین مسافرتی انگلستان دارند و با داشتن سال‌ها تجربه در امر اخذ ویزای انگلیس شما را در رسیدن به هدفتان یاری کنند.

آیا می‌توان وقت سفارت انگلیس را در ایران انجام  داد؟

باید گفت که تا چند سال پیش چنین امکانی وجود نداشت. از آنجایی که سفارت انگلیس در ایران بسته شده و حدود نیم قرن است که متاسفانه این کشور در ایران سفارت ندارد، تا چند سال پیش برای امور وقت سفارت چاره‌ای جز سفر به کشورهای همسایه نبود. خوشبختانه چند سال است که شرکت VFS GLOBAL به عنوان کارگزار رسمی سفارت انگلیس در ایران و شهر تهران مشغول به کار شده و شما می‌توانید وقت سفارت انگلیس در تهران را انتخاب کرده تا در هزینه‌ها صرفه جویی کنید. با این وجود تعدادی از متقاضیان ایرانی ترجیه می‌دهند در کشورهای دیگری وقت سفارت انگلیس خود را انجام دهند و برای همین وقت سفارت انگلیس در دبی و ابوظبی در کشور امارات و وقت سفارت انگلیس در آنکارا و استانبول در ترکیه را هم به عنوان دیگر گزینه‌ها در شرکت ساحل شنی به شما معرفی می‌کنیم تا در صورت تمایل امور وقت سفارت خود را در یکی از این شهرها پیگیری کنید.

همان‌طور که می‌دانید روابط میان انگلیس و ایران همواره دچار تنش‌هایی است و ویزای انگلیس برای مردم ایران به سختی صادر می‌شود؛ به این معنا که اگر کوچک‌ترین گزندی به دست افسران سفارت انگلیس بیفتد، به راحتی درخواست ویزا را رد می کنند. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنم حتماً در این راه از کارشناسان و مشاوران کارآزمودهٔ ما در شرکت ساحل شنی کمک بگیرید تا هم در زمان صرفه جویی کنید و هم هزینهٔ کمتری پرداخت نمایید. برای اطلاع از شرایط اخذ ویزای انگلیس حتماً با شمارهٔ 02157938 با ما در تماس باشید.

مزایای وقت سفارت انگلیس در آنکارا چیست؟

بسیاری از افراد این پرسش برایشان پیش می‌آید که در جایی که وقت سفارت انگلیس در تهران وجود دارد، چرا باید به دیگر شهرها در کشورهای همسایه رفت و مزایای وقت سفارت انگلیس در آنکارا چیست. خب نخستین نکته امکان اخذ فوری وقت سفارت در این کشورها است. با توجه به حجم بالای تقاضا در کارگزاری انگلیس در تهران و عدم امکان اخذ وقت فاوری، باید از حدود یک تا حتی دو ماه قبل اقدام کنید. این در حالی است که در دیگر شهرها و برای مثال در وقت سفارت انگلیس در آنکارا امکان وقت فوری وجود دارد و اگر شما عجله داشته باشید می‌توانید از این راه استفاده کنید. به علاوه اینکه در وقت سفارت انگلیس در آنکارا می‌توانید از سرویس‌ها و خدمات ویژه مثل سرویس حق تقدم استفاده کنید. همان طور که می‌دانید پس از انجام امور وقت سفارت در حالت عادی باید حدود بیست روز کاری منتظر بمانید تا نتیجه به شما اطلاع رسانی شود. حال اگر شما عجله داشته باشید و از پس هزینه‌های اضافی هم بربیایید، می‌توانید از سرویس حق تقدم استفاده کنید تا نتیجه طی پنج تا هشت روز کاری به شما اطلاع رسانی شود.

برای اخذ وقت سفارت انگلیس در آنکارا به چه مدارکی نیاز داریم؟

نخستین چیز همراه داشتن مدارک مورد نیاز برای ویزای انگلیس است. اما مدارک زیر را در خودِ کارگزاری و برای ورود به سفارت و انجام امور لازم نیاز دارید. به طور کلی در وقت سفارت انگلیس در آنکارا به مدارک زیر نیاز پیدا خواهید کرد:

  • اسکن صفحهٔ اول پاسپورت متقاضی
  • تکمیل فرم فارسی سفارت انگلیس
  • رزرو هتل یا دعوتنامه و مدارک اقامتی دعوت‌کننده

و اما خلاصه‌ای از لیست مدارک مورد نیاز برای ارائه به سفارت جهت بررسی و نتیجه گیری دربارۀ صلاحیت ورود شما به این کشور در زیر آمده است. برای اطلاع از تمامی مدارک مورد نیاز بر اساس نوع ویزای درخواستی خود حتماً با همکاران ما در شرکت مسافرتی و گردشگری ساحل شنی در ارتباط باشید:

  • ۲ قطعه عکس رنگی بدون روتوش که زمان زیادی از آن نگذشته باشد
  • اصل شناسنامه و مدارک هویتی
  • اصل گذرنامۀ فعلی با حداقل داشتن ۶ ماه اعتبار از زمان سفر به انگلیس و نیز اصل گذرنامه‌های قبلی
  • مدارک شغلی مورد نیاز
  • دعوت‌نامه به همراه کپی پاسپورت و مدارک اقامتی شخص دعوت ‌کننده و دیگر مدارک مورد نیاز از شخص دعوت کننده
  • ریز پرینت حساب شخصی و جاری در ۶ ماه گذشته و سپرده‌های بانکی
  • گواهی اشتغال به کار، پروانهٔ فعالیت، جواز کسب، لیست بیمه ۶ ماه گذشته، حکم کارگزینی، حکم بازنشستگی، پروانه مطب، کارت دانشجویی و… 

با اخذ وقت سفارت انگلیس در دیگر کشورها امکان پذیرفته شدن درخواست ویزای ما افزایش می‌یابد؟

این نکتۀ مهمی است و خیلی از افراد این سوال را از ما می‌پرسند. باید گفت که شهر یا کشوری که در آن مدارکتان را ارائه می‌دهید و به اصطلاح وقت سفارت انگلیس خودتان را در آن می گذرانید هیچ ربطی به نتیجۀ شما ندارد. در واقه شاید شما در دیگر کشورها درخواست ویزا داده باشید و برای مثال از حق تقدم فوری هم استفاده کرده باشید تا طرف مدت بیست و چهار ساعت نتیجۀ بررسی‌ها به شما اطلاع داده شود و با این حال با ریجکت ویزای انگلیس مواجه شوید. از آن سوی هم امکان دارد که به سادگی در تهران مدارک را تحویل دهید و با اکسپت ویزا رو به رو شوید. بنابراین کشور یا شهری که در آن مدارک خود را تحویل می‌دهید و انگشت نگاری می‌شوید و یا استفاده یا عدم استفاده از سرویس‌ها و خدمات هیچ تاثیر مثبت یا منفی‌ای در نتیجۀ بررسی ویزای انگلیس شما ندارد و تنها مدارکی که اراده می‌کنید می‌توانند در این امر به طور مستقیم موثر باشند. به همین خاطر است که پیشنهاد می‌کنیم اگر عجله‌ای برای اخذ ویزا ندارید، در ایران امور خود را انجام دهید و وقت سفارت انگلیس در تهران را انتخاب کنید.

مراحل اخذ وقت سفارت انگلیس در آنکارا کدام است؟

اگر با توجه به نکات گفته شده و پس از مشورت با مشاوران ما در شرکت ساحل شنی آن هم به صورت کاملاً رایگان به این نتیجه رسیدید که باید در دیگر کشورها امور وقت سفارت انگلیس خود را پیگری کنید و آنکارا را با توجه به مزیت‌هایش انتخاب کرده‌اید، باید با مراحل اخذ وقت سفارت در این شهر آشنا شوید. شما پس از ثبت نام و گردآوری مدارک، مدارک خود را به دپارتمان ترجمۀ ساحل شنی تحویل می‌دهید. پس از آنکه مدارک شما به صورت رسمی ترجمه شد متخصصان ما این مدارک را به خوبی بازبینی می‌کنند و هر گونه مشکلی را با شما در میان می گذارند تا در صدد رفع آنها بر بیایید. سپس برای شما وقت سفارت انگلیس در آنکارا می گیرند. شما برای سفر به آنکارا می‌توانید امور رزرو بلیت رفت و برگشت و نیز رزرو هتل را هم به همکاران ما بسپارید تا بدون دردسر طی دو سه روز به این شهر زیبا بروید. در آنکارا در روز و ساعت تعیین شده در کارگزاری رسمی سفارت انگلیس حاضر می‌شوید تا امور انگشت نگاری و احراز هویت و همچنین اخذ مدارک از شما را به انجام برسانند. سپس به ایران برمی گردید تا طی سه هفتۀ آینده نتیجه به دستتان برسد. اگر از سرویس‌های ویژه استفاده می‌کنید بهتر است در همان آنکارا بمانید تا نتیجه را همانجا دریافت کنید. در غیر این صورت در صورت پذیرش با همکاران ما در ارتباط خواهید بود تا امور پیکاپ ویزای انگلیس را برای شما انجام دهند تا ویزای انگلیس را در تهران در دست بگیرید و برای سفر خود برنامه ریزی کنید. در تمامی این مراحل همکاران ما در شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری ساحل شنی همراه شما خواهند بود تا مسیر را برایتان هموار کرده و تمامی موانع را در حد امکان از پیش روی شما بردارند. کارشناسان و مشاوران حاذق ساحل شنی از مراحل ابتدایی یعنی گردآوری مدارک و تعیین نوع ویزای درخواستی همراه شما بود و تا پیکاپ ویزا و گذاشتن آن در دستان شما، تنهایتان نخواهند گذاشت. با توجه به قوانین پیچیدهٔ مسافرتی سفارت انگلیس، پیشنهاد می‌کنیم برای گرفتن نتیجهٔ دلخواه از همان ابتدا با متخصصان ما در ارتباط باشید تا بهترین نتیجهٔ ممکن را پیش رو داشته باشید و ویزای بریتانیا را در دست بگیرید. ما در شرکت گردشگری ساحل شنی همواره در تلاش هستیم تا شما مسافران محترم بتوانید در کمترین زمان ممکن، بهترین نتیجه را بگیرید. برای اخذ انواع ویزا و اطلاع از شرایط و قوانین مسافرتی در هر کشور می‌توانید با مشاوران و متخصصان ما در تماس باشید. پل ارتباطی ما با شما شمارهٔ ۰۲۱۵۷۹۳۸ است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن