وقت سفارت

وقت سفارت انگلیس در تهران

مگر وقت سفارت انگلیس در تهران هم امکان پذیر است؟

شرایط این روزها طوری شده که انگار هر چه فرایند سفر یا مهاجرت به یک کشور سخت‌تر باشد، تعداد افراد بیشتری برای رفتن به آن کشور تقاضا می‌دهند. این موضوع شاید به این دلیل باشد که موانع باعث می‌شود افرادی که فکری برای سفر یا مهاجرت به یک کشور خاص را دارند، با دیدن مشکلات به وجود آمده زودتر دست بجنبانند تا نبادا کار از این هم سخت تر شده و سفرشان کلاً کنسل شود. انگلیس هم از آن دسته کشورهایی است که هر روز فشار جدیدی بر قوانین اخذ ویزا و مهاجرت آن اِعمال می‌شود. از یک سو خروج انگلستان و بریتانیا از اتحادیهٔ اروپا و قوانین مهاجرتی و مسافرتی که احتمال می‌رود با وضع کردنشان کار سفر و مهاجرت به انگلیس را سخت کند و از سوی دیگر اختلافات سیاسی این کشور یا حکومت ایران که موجب سخت گیری بیش از اندازه به متقاضیان ایرانی می‌شود. همهٔ اینها دست به دست هم داده تا فرایند اخذ ویزای انگلیس کمی تخصصی‌تر و پیچیده‌تر شده و نیازمند احتیاط بیشتری باشد. با همهٔ این اوصاف فعلاً درهای این راه بسته نشده و می‌توان با درایت و کمک از کارشماسان این حوزه ویزای انگلستان را اخذ نمود. منظورمان از درایت گذران تمامی مراحل اخذ روادید بریتانیا به صورت دقیق و مو به مو است. یکی از این مراحل که جزو مهم‌ترین‌ها است، اخذ وقت سفارت انگلیس است. همان طور که می‌دانید سفارت انگلیس در ایران بسته شده است. با این وجود می‌توانید با اتصال به شرکت‌هایی که نمایندهٔ رسمی سفارت انگلیس هستند، وقت سفارت انگلیس در تهران را داشته باشید. ما در این مطلب با بررسی وقت سفارت انگلیس در تهران  اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار می‌دهیم تا در این مورد آگاهی لازم را کسب کنید. پس همراه ما باشید.

روند اخذ ویزای انگلیس چگونه است؟

در بخش قبلی گفتیم که اگر می‌خواهید ویزای انگلیس را در دست بگیرید، ابتدا باید مراحل اخذ روادید را خوب بشناسید تا بتوانید در اسرع وقت و بدون پرداخت هزینه‌های زیاد این کار را با موفقیت پیش ببرید. اما چرا این را می گویم؟ اگر بدون آگاهی وارد شرکت‌های نامعتبری شوید یا از افرادی که از اطلاعات ناکافی شما سو استفاده می‌کنند بروید، به راحتی با فریب شما پول زیادی ازتان می گیرند و اصلاً هم معلوم نیست بتوانند ویزای شما را برایتان بگیرند یا خیر و تازه بعد از ریجکت شدن ویزا هم طوری با شما صحبت می‌کنند که مقصر هم می‌شوید. یکی از شرکت‌هایی که با سابقهٔ درخشان صرفاً به دنبال خدمت رسانی به متقاضیان بوده و همواره سعی در اطلاع رسانی و آگاهی بخشی داشته است، شرکت مسافرتی و گردشگری ساحل شنی است. این شرکت پیش از هر چیز شما را تمام و کمال از شرایط و روند کار مطلع می‌کند و تمامی راه‌های صرفه جویی و کمتر هزینه کردن را هم به شما می گوید. برای اطلاع از قوانین و نحوهٔ اخذ انواع ویزا می‌توانید وارد سایت این شرکت به نشانی www.sahelsheni.com شوید. و اما برگردیم به روند اخذ ویزای انگلیس.

باید بدانید که تمام مراحل اخذ ویزای انگلیس به این دلیل انجام می‌شود که شما بتوانید اطلاعات مورد نیاز سفارت را در اختیارشان بگذارید تا آنها با بررسی به این نتیجه برسند که شما می‌توانید از پس هزینه‌های خود در سفر بر بیایید، در انگلستان ناهنجاری ایجاد نمی‌کنید و حتماً تا زمان انقاضی روادید به ایران برمی گردید. برای این هدف ابتدا باید ثبت نام انجام دهید. پیش از ثبت نام حتماً با مشاوران ساحل شنی صحبت کنید تا با بررسی‌های انجام شده به شما بگویند که چه نوع ویزایی در آن برههٔ زمانی خاص می‌تواند شانس اکسپت گرفتن داشته باشد. شما برای ثبت نام باید در سایت سفارت انگلیس یک حساب کاربری برای خودتان بسازید و اطلاعات مورد نیاز را در فرم مربوطه وارد کنید. سپس باید با توجه به نوع ویزای درخواستی مدارک مورد نیاز را آماده کرده و آن را به صورت رسمی به زبان انگلیسی ترجمه کنید. در این زمینه هم می‌توانید از دپارتمان ترجمهٔ ساحل شنی کمک بگیرید. سپس باید وقت سفارت انگلیس بگیرید تا بتوانید مدارک خود را به سفارت تحویل دهید. نکته اینجاست که انگلیس در ایران سفارتی ندارد. پس چه باید کرد؟ خب هم می‌توانید از کشورهای همسایه اقدام کنید هم در تهران. در روز وقت سفارت واریزی مورد نیاز را انجام داده و رسید واریزی را همراه با دیگر مدارک به سفارت تحویل می‌دهید. سپس امور انگشت نگاری و احراز و هویت را انجام می‌دهید. اگر به دنبال ویزای تحصیلی انگلیس هستید، از شما مصاحبه هم گرفته خواهد شد. پس از آن ظرف بیست روز کاری مدارک شما بررسی شده و نتیجه در دستتان قرار می گیرد. چنانچه ویزای شما اکسپت شده باشد، می‌توانید برای پیکاپ ویزای انگلیس با همکاران ما در ساحل شنی در ارتباط باشید تا در اسرع وقت اقدام کرده و ویزا را در تهران در دستانتان قرار دهند.

وقت سفارت انگلیس در تهران واقعاً امکان پذیر است؟

باید گفت بله. البته در تهران دیگر سفارتی در کار نیست و سال‌ها پیش به خاطر اختلافات سیاسی سفارت انگلیس در ایران بسته شد. از آن پس مردم مجبور بودند برای هر کاری که به سفارت انگلیس مربوط می‌شد به دیگر کشورهای همسایه سفر کنند و خب این هزینه‌ای اضافی برای آنها داشت. خوشبختانه امروزه کارگزاری رسمی از سوی سفارت انگلیس در تهران مستقر است و تمامی امور وقت سفارت انگلیس را به انجام می‌رساند. برای همین می‌توانید برای کاهش هزینه‌هایتان در همین تهران تقاضای خود را پیگیری کرده و مدارکتان را در تهران به کارگزار سفارت انگلیس تحویل داده تا همراه با اثر انگشت شما به سفارت انگلیس در دیگر کشورها ارسال کنند.

همان‌طور که می‌دانید روابط میان انگلیس و ایران همواره دچار تنش‌هایی است و ویزای انگلیس برای مردم ایران به سختی صادر می‌شود؛ به این معنا که اگر کوچک‌ترین گزندی به دست افسران سفارت انگلیس بیفتد، به راحتی درخواست ویزا را رد می کنند. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنم حتماً در این راه از کارشناسان و مشاوران کارآزمودهٔ ما در شرکت ساحل شنی کمک بگیرید تا هم در زمان صرفه جویی کنید و هم هزینهٔ کمتری پرداخت نمایید. برای اطلاع از شرایط اخذ ویزای انگلیس حتماً با شمارهٔ 02157938 با ما در تماس باشید.

در تهران دقیقاً چه شرکتی کارگزار رسمی سفارت انگلیس است؟

خب باز هم برای اینکه فریب کلاهبرداران را نخورید بهتر است اطلاعات دقیقی در این مورد داشته باشید و ما در سایت وقت انگلیس این اطلاعات را در اختیار شما می گذاریم. باید بدانید که شرکت VFS Global در تهران تنها شرکت رسمی سفارت انگلیس است و گاهی آن را با نام اختصاری VFS هم می‌شناسند. اگر بخواهید امور وقت سفارت انگلیس خود را از تهران پیگیری کنید و به دیگر کشورها سفر نکنید، باید در تقاضای خود و در مرحلهٔ رزرو وقت سفارت، وقت سفارت انگلیس در تهران را انتخاب کنید تا برای VFS در تهران به شما وقت‌ها را ارائه دهند. در این صورت کافی است مدارک خود را به این شرکت تحویل داده و امور انگشت نگاری و احراز هویت را هم به انجام برسانید. در نهایت شرکت VFS کلیهٔ مدارک را به سفارت انگلیس در امارات می‌فرستد و در آنجا افسران سفارت مدارک شما را بررسی کرده و نتیجه را به اطلاع شما می‌رسانند. نشانی این شرکت عبارت است از تهران، میدان آرژانتین، خیابان الوند، خیابان راشل کوری، ساختمان ۱۱ طبقهٔ اول.

اخذ وقت سفارت انگلیس در کشورهای دیگر چه فوایدی دارد؟

البته که در این بین هستند کسانی که بدون آگاهی از فواید اقدام به وقت سفارت انگلیس از دیگر کشورها، ترجیح می‌دهند که از کشورهای همسایه اقدام کنند و اعتمادی به شرکت VFS در تهران ندارند و این بسیار غلط است؛ چرا که این شرکت نمایندهٔ رسمی سفارت انگلیس بوده و وقتی سفارت اعتماد خود را به این شرکت دارد، چرا باید متقاضیان به آن بی اعتماد باشند. اما گروهی دیگر از متقاضیان با آگاهی از فواید وقت سفارت انگلیس در دیگر کشورها ترجیح به این کار می‌دهند که خب در بعضی موارد حق با آنها است. اما مگر این موضوع چه فوایدی دارد؟ باید گفت که اگر برای اخذ ویزای انگلیس عجله دارید بهتر است از دیگر کشورها اقدام کنید. نکتهٔ اول اینکه در کشورهای دیگر وقت نزدیک‌تری می‌توانید بگیرید و خب زودتر مدارکتان را ارائه می‌دهید. نکتهٔ بعدی اینکه در کشورهایی نظیر ترکیه و امارات شما می‌توانید از خدماتی بهره مند شوید که قابل چشم پوشی نیستند. به عنوان مثال در سفارت امارات این امکان وجود دارد که تنها با پرداخت هفتاد دلار بیشتر، وقت فوری سفارت انگلیس را دریافت کنید. یکی دیگر از خدماتی که در کشورهای ترکیه و امارات انجام می‌شود، سرویس Priority است. با استفاده از این سرویس و پرداخت هزینهٔ آن شما می‌توانید بیست روز کاری زمان برای بررسی مدارک و اعلام نتیجه را به پنج تا هشت روز کاری تبدیل کنید و این مزیت فوق العاده‌ای برای کسانی که عجله دارند به حساب می‌آید. اما اگر بیشتر از این می‌خواهید زمان را کوتاه کنید و به هر دلیلی نیاز دارید هر چه سریع‌تر نتیجهٔ تقاضای ویزای خود را در دست بگیرید، می‌توانید از خدمات Super Priority استفاده کنید تا تنها ظرف مدت بیست و چهار ساعت مدارک شما بررسی شده و نتیجه از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی شود. در این صورت دیگر نباید از ترکیه یا امارات به ایران برگردید. یک روز بیشتر بمانید تا اگر ویزایتان اکسپت گرفت، خودتان پیکاپ ویزا را انجام داده و بعد به ایران برگردید. اگر اقامت کشور امارات را دارید می‌توانید از خدمات Passport Pass Back هم بهره مند شوید تا گذرنامهٔ شما در سفارت نماند و آن را همان روز وقت سفارت انگلیس پس بگیرید. البته در حالت عادی می‌توانید بدون گذرنامه همراه برگهٔ ویزای خود به سفارت ایران بروید تا نامهٔ عبور به شما بدهند و بتوانید به ایران برگردید.

فواید و مشکلات وقت سفارت انگلیس در تهران چیست؟

از مهم‌ترین فواید آن می‌توان به کم هزینه بودنش اشاره کرد. شما برای سفر به ترکیه یا امارات برای وقت سفارت انگلیس باید سفری دو تا سه روزه را برنامه ریزی کنید و با هزینه‌های بلیت رفت و برگشت، هزینهٔ اقامت، حمل و نقل شهری، خورد و خوراک و غیره مبلغ زیادی را باید کنار بگذارید. حال اگر این موضوع دربارهٔ تهران اتفاق بیفتد، از هر جای ایران هم که باشید با یک سفر دو روزه به تهران و پایین‌ترین هزینه می‌توانید امور وقت سفارت انگلیس خود را به انجام برسانید. اما باید گفت که این شرایط برای همه نمی‌تواند راضی کننده باشد و اگر کسی به هر دلیلی برای سفر به انگلیس عجله داشته باشد، حاضر است هزینهٔ بیشتری را پرداخت کند اما به خواسته‌اش برسد. تقاضاهای زیادی برای شرکت VFS تهران انجام می گیرد و وقت‌ها با فاصلهٔ زمانی بیشتری صادر می‌شود. به همین دلیل کسانی که عجله دارند باید تهران را فراموش کرده و به دیگر کشورهای همسایه نظیر ترکیه یا امارات سفر کنند. به علاوه اینکه خدمات اشاره شده در بخش قبلی در تهران امکان پذیر نیست و باید تمامی این موارد را در نظر داشته باشید. بنابراین یا در حالت کلی باید زودتر از موعد مورد نیازتان برای وقت سفارت انگلیس اقدام کنید یا اگر مراحل شخصی شما پیش رفته و عجله دارید، باید دیگر کشورها را امتحان کنید. این نکته را به شما بگویم که صرف سفر به دیگر کشورها یا استفاده از خدمات ویژه نمی‌تواند تضمینی برای اکسپت ویزای انگلیس شما باشد. در واقع این موضوع اصلاً ربطی به جایی که مدارکتان را تحویل می‌دهید ندارد. مورد بوده که دو فرد به صورت هم زمان در تهران و ترکیه یا امارت اقدام کرده‌اند و کسی که در تهران اقدام کرده پذیرش کرده و آن یکی درخواستش رد شده است. و برعکس این موضوع هم صدق می‌کند. بنابراین جایی که برای وقت سفارت انتخاب می‌کنید و خدماتی که استفاده می‌کنید هیچ تضمینی برای ریجکت یا اکسپت شما ندارد و در این مورد تنها افسران سفارت انگلیس تصمیم می گیرند. نکتهٔ بعدی اینکه در مورد استفاده از خدمات حتماً هزینهٔ آن را برآورد کنید تا ببینید از پس هزینه بر می‌آیید. یا نه. باید بدانید که استفاده از خدمات اشاره شده در بخش قبلی هزینهٔ ویزای شما را بین چهار تا یازده برابر می‌کند و گاهی صرفهٔ مالی نداشته یا اصلاً متقاضی نمی‌تواند چنین هزینه‌ای را پرداخت کند.

اخذ وقت سفارت انگلیس در تهران چطور انجام می‌شود؟

در شرایط حاضر پیشنهاد می‌کنم بدون همراهی مشاوران و کارشناسانی که معمتد و راه گشا هستند، هیچ اقدامی نکنید. برای اولین قدم هم با مشاوران برجسته و کارآمد ما در شرکت ساحل شنی به صورت کاملاً رایگان مشورت کنید تا به شما بگویند که چه زمانی بهترین موقع اقدام برای اخذ ویزای انگلیس است و چه نوع ویزای احتمال ریجکت بالایی داشته و چه ویزایی می‌تواند احتمال بالای اکسپت را داشته باشد. همکاران ما در کلیهٔ مراحل از جمله ثبت نام ویزای انگلیس، وقت سفارت انگلیس، ترجمهٔ مدارک، پیکاپ ویزای انگلیس و نیز رزرو بلیت و هتل در کنار شما هستند و تمامی کارها را به صورت دقیق و حرفه‌ای و با کمترین هزینه و در کوتاه‌ترین زمان برای شما به انجام می‌رسانند. با این حال اگر دوست دارید خودتان اقدام نمایید می‌توانید وارد این لینک شده و  اطلاعات اولیهٔ خود را وارد نمایید و سپس وقت سفارت انگلیس در تهران را انتخاب نموده و نزدیک‌ترین زمان ممکن را رزرو کنید. این موضوع هم نکات ریزی دارد که درباره‌اش حتماً از مشاوران ما کمک بگیرید. چون ممکن است شما زمانی را ثبت کنید اما به تائید نهایی نرسد. سپس در روز و ساعت تعیین شده به آدرس اعلام شده در همین مطلب می‌روید تا مدارک خود را تحویل داده و انگشت نگاری شوید و در نهایت نتیجهٔ درخواست خود را از طریق ایمیل دریافت کنید.

ما در شرکت ساحل شنی همواره در تلاش هستیم تا شما مسافران محترم بتوانید در کمترین زمان ممکن، بهترین نتیجه را بگیرید. برای اخذ انواع ویزا و اطلاع از شرایط و قوانین مسافرتی در هر کشور می‌توانید با مشاوران و متخصصان ما در تماس باشید. پل ارتباطی ما با شما شمارهٔ ۰۲۱۵۷۹۳۸ است. همچنین می‌توانید به آدرس تهران، سعادت‌آباد، نبش خیابان ۳۱ شرقی، پلاک ۲، طبقه ۲ مراجعه فرمایید و به صورت حضوری مشاوره گرفته و تمامی سؤالات خود را مطرح نمایید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =

دکمه بازگشت به بالا
بستن