وقت سفارت انگلیس در دبی و ابوظبی

وقت سفارت انگلیس در دبی و ابوظبی :

گرفتن وقت سفارت انگلیس در دبی و ابوظبی به این صورت می باشد که، برای وقت گیری می توانید کار خود را به Vfs Global  بسپارید؛ از آنجا که شرکت بازرگانی Vfs Global  نماینده و کارگزار رسمی در امارات می باشد، در طی ۳ هفته ی کاری مدارک مربوط به صدور گذرنامه را جمع آوری و سپس نوبت گیری و اعلام می نماید،در صورتی که تخصص و یا زمان کارفی در این زمینه را ندارید می توانید آن را به کارشناسان مجرب اسکای لاین بسپارید.

 

این اسناد و مدارک جهت تقاضا ی وقت سفارت انگلیس ، الزامی است:

شرایط گرفتن وقت سفارت انگلیس در دبی و ابوظبی به این شکل می باشد که ،با در نظر داشتن اینکه پاسپورت شما بعد از تکمیل مدارک توسط سفارت گرفته می شود ـــ به غیر از ویزا ها ی اقامتی(settlement)؛ تا گرفتن جواب مثبت سفارت به مدت ۲ الی ۳ هفته نا چارا در امارات یا ابوظبی اسکان کنید.

ــ اسکن شده ی صفحه ی اول پاسپورت

ــ پر شده ی فرم فارسی سفارت انگلیس

ــ دعوتنامه رسمی از یکی از خویشاوندان یا آشنایان و مدارک اقامتی آنان

ــ رزرو هتل مورد نظر خود

 

انگلستان کشوری پر هزینه برای گردشگری است اما، با توجه به چهار مرکز اصلی اقتصادی، سیاسی و گردشگری بریتانیا (انگلستان، اسکاتلند، ولز و ایرلند شمالی) که واقع در آن است، خدمات ویژه و نو ایی را برای گردشگران فراهم می کند.

 

جاذبه های توریستی کشور انگلیس :

شما به طور ناخود آگاه تصاویری از انگلستان در ذهن خود دارید؛ فیلم های تاریخی، رمان های انگلیسی و انواع کارت های پستال بیگ بن در خاطرات کودکی شما ثبت شده اند.

حال نوبت آن رسیده که با فرهنگ این بخش از بریتینیا آشنا شوید.

ــ فرهنگ و رسوم انگلیسی ها همانند چای انگلیسی مرسوم آن هاست؛ اصیل و البته کمی متعصب.

البته این چای کلاسیک به تنهایی یک انگلیسی را رازی نمی کند؛ کیک ها و دسر های متنوع و خوش طمع آنها نقش مهمی در زندگی مردم این مرز و بوم بازی می کند.

ــ داشتن دانشگاه های طراز اولی، چون کمبریج و آکسفورد اهل مطالعه  بودن این مردم را نشان می دهد. شما هم اگر کمی این عادت را داشته باشید با خواندن رمان های مشهوری چون دیوید کاپرفیلدو یا الیور تویست، می توانید با فرهنگ و معماری شهر های آن آشنا شوید.

ــ بعد از گردش یک غذای خوب بسیار دلچسب است. غذا همانند دسر در این کشور جایگاه ویژه ای دارد.و مسافران در رستوران های آن به قطع یکی از بهترین و متفاوت ترین منو های دنیا را تجربه می کنند. غذا و وعده ی غذایی در این کشور پ اهمییت و همانند کشور خودمان فلسفه های جالب و خوشمزه ای دارد.

 برای ثبت درخواست وقت سفارت انگلیس با ما تماس بگیرید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *