وقت سفارت انگلیس فوری

وقت سفارت انگلیس فوری

متقاضیانی وقت سفارت انگلیس فوری که کشور انگلیس را برای سفر انتخاب می کنند می بایست بسته به هدف خود از مسافرت به انگلیس جهت اخذ یکی از ویزاهای توریستی، تجاری، دانشجویی و اقامتی انگلیس اقدامات لازم را انجام دهند.متقاضیان جهت اخذ ویزای انگلیس می بایست در وهله ی اول در صدد تعیین وقت سفارت انگلیس فوری باشند وقت های مورد نیاز جهت اخذ ویزای انگلیس معمولا بین 1 تا 2 ماه بطول خواهد انجامید.جهت اخذ وقت سفارت انگلیس فوری باید نخست وارد سایت انگلیس شده و بسته به نوع ویزای درخواستی فرم درخواست ویزای مربوطه را دریافت وآنرا تکمیل نمود ؛ هنگام تکمیل کردن فرم دقت داشته باشید که پس از ارسال یا Submit فرم امکان ویرایش و تغییراطلاعات وجود  نخواهد داشت درادامه در زمانی که وقت مصاحبه  مشخص شده می بایست وقت مورد نظر را رزرو نمود. در صورت رزرو کردن وقت باید در فاصله زمانی 3 ساعته هزینه مربوط به درخواست ویزای انگلیس را با یکی از کارتهای ویزاکارت، مسترکارت، پی پال پرداخت نمود سپس در آدرس www.vfsglobal.co.uk/global ثبت نام نمود.

جهت اخذ وقت سفارت انگلیس و پیکاپ پاسپورت می توانید با  مشاوران اسکای لاین تماس بگیرید.

متقاضیان جهت اخذ وقت سفارت انگلیس می توانند جهت تحویل مدارک به یکی از شرکت های کارگزارسفارت انگلیس در تهران، آنکارا، استانبول، دبی و ابوظبی نسبت به انجام  مصاحبه خود اقدامات لازم را انجام دهند. شرکت کارگزار سفارت انگلیس در تهران شرکت Vfsglobal می باشد که روال اخذ وقت سفارت انگلیس و مصاحبه های حضوری از طریق شرکت نامبرده امکانپذیر می شود. جهت انگشت نگاری و تحویل دادن مدارک، حضور شخص متقاضی درشرکت vfs الزامیست.

شرکت اسکای لاین با داشتن کادری مجرب در زمینه وقت سفارت انگلیس و پیکاپ پاسپورت آماده مشاوره و خدمت رسانی به متقاضیان جهت اخذ وقت سفارت می باشد.

وقت سفارت انگلیس فوری و ارزان :

متقاضیانی که خواستار وقت سفارت انگلیس فوری هستند جهت اخذ وقت سفارت می توانند با ارسال مدارک زیر به گروه اسکای لاین روال اخذ مصاحبه را به کارشناسان ما محول نمایند تا مشاورین ما در اسرع وقت نسبت به اخذ وقت سفارت آنها اقدامات لازم را انجام دهند.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ وقت سفارت انگلیس فوری:

  1. اسکن صفحه اول گذرنامه متقاضی
  2. تکمیل کردن فرم فارسی درخواست وقت سفارت انگلیس
  3. ارائه واچر هتل و درصورت داشتن دعوتنامه رسمی اسکن فرم دعوتنامه و مدارک اقامتی شخص دعوت کننده را برای کارشناسان ما ارسال نمایید.

وقت سفارت انگلیس درکارگزاری آنکارا، استانبول

متقاضیان جهت اخذ وقت سفارت انگلیس در آنکارا می بایست با مراجعه به کارگزاری انگلیس در آنکارا یعنی شرکت Teleperformance مدارک مورد نیاز اخذ ویزای انگلیس را به کارگزار مربوطه تحویل دهند که در اینصورت جهت تطبیق دادن مدارک پاسپورت (گذرنامه) متقاضی دریافت شده و تا هنگام دریافت پاسخ نهایی مصاحبه  در سفارت امانت گذاشته می شود ازاینرو بازگشت متقاضیان به ایران تنها با داشتن برگه عبور امکانپذیرمی شود.

اخذ برگه عبور از کارگزاری آنکارا

جهت اخذ برگه عبور از کارگزاری آنکارا می بایست  گذرنامه و مدارک مورد نیاز اخذ ویزا را به شرکت Tele Performance ارائه داد و با ارائه اصل رسید و مدارک مورد نیاز جهت دریافت برگه عبور به سفارت ایران در آنکارا مراجعه  نمود، لازم به ذکر است که مدت زمان صدور برگه عبور 1 تا2  روز کاری می باشد.

مدارک لازم جهت اخذ برگه عبوراز آنکارا:

  • اصل شناسنامه وکارت ملی متقاضی
  • 4 قطعه عکس 4*6 رنگی با پیش زمینه سفید

اخذ برگه عبور از کارگزاری استانبول

جهت اخذ برگه عبور از کارگزاری استانبول متقاضیان می بایست نخست جهت برابر کردن اصل مدارک خود به کنسولگری ایران در استانبول مراجعه نمایند سپس مدارک مورد نیاز را به شرکت Teleperformance تحویل داده و جهت دریافت برگه عبور با ارائه دادن اصل رسید و مدارکی چون اصل شناسنامه و کارت ملی و4 قطعه عکس برای دومین مرتبه به کنسولگری ایران در استانبول مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است که سفارت ایران درترکیه روزهای دوشنبه تا جمعه از ساعت8:30 تا 12 آماده به کار می باشد.

اخذ وقت سفارت انگلیس درکارگزاری دبی وابوظبی

متقاضیان جهت اخذ وقت سفارت انگلیس در کارگزاری امارات می بایست به شرکت Vfsglobal مراجعه نمایند؛ دراین خصوص می بایست قبل از مراجعه حضوری اقدام به اخذ وقت سفارت انگلیس نمایند. باتوجه به اینکه سفارت انگلیس در روز مصاحبه جهت تایید مدارک اصل پاسپورت متقاضی را تا زمان دریافت جواب ویزا امانت نگه می دارد از اینرو متقاضیانی که جهت اخذ ویزا به کارگزاری امارات مراجعه می کنند بدون پاسپورت امکان بازگشت به ایران را ندارند و می بایست حداقل 2-3 هفته درامارات تا هنگام دریافت جواب ویزا حضور داشته باشند.

جهت مشاوره گرفتن در زمینه اخذ وقت سفارت انگلیس با ما تماس بگیرید.

 

 

 

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *