وقت فوری انگلیس

وقت فوری انگلیس

متقاضیانی که کشور انگلیس را برای مسافرت انتخاب می کنند می بایست در گام نخست نسبت به اخذ وقت سفارت انگلیس اقدامات لازم را انجام دهند بنابراین می بایست در اولین قدم در سایت انگلیس فرم مورد نظر را تکمیل  نمایند و توجه داشته باشند که در صورت ارسال فرم تکمیل شده امکان ویرایش و اصلاح آن وجود نخواهد داشت و پس از تکمیل کردن فرم، متقاضی می بایست وقت مورد نظر را رزرو نماید. شرکت اسکای مفتخر به ارائه خدماتی همچون وقت سفارت انگلیس، پیکاپ پاسپورت می باشد از اینرو متقاضیان جهت اخذ وقت فوری انگلیس و پیکاپ پاسپورت انگلیس می توانند با گروه مشاورین اسکای لاین با شماره های 4-22119951(021) تماس حاصل نمایند.

وقت فوری انگلیس

فرایند اخذ وقت فوری انگلیس

متقاضیانی که قصد دریافت کردن یکی از ویزاهای توریستی، تجاری، تحصیلی، ازدواج  انگلیس را دارند می بایست جهت تعیین کردن وقت سفارت با توجه به نوع ویزای درخواستی در سایت انگلیس فرم مورد نظر را تکمیل  و سپس اقدام به انتخاب نمودن وقت مورد نظر نمایند  و دقت داشته باشند که بعد از رزرو کردن وقت مورد نظر حداکثر سه ساعت برای پرداخت وجه مربوط به درخواست ویزای انگلیس زمان خواهند داشت  و پرداختی مورد نظر را باید تنها با کارتهای ویزاکارت، پی پای، مسترکارت پرداخت نمایند درگام آخر و پس از پرداخت وجه مربوطه متقاضی می بایست  در سایت www.vfsglobal.co.uk/global ثبت نام نماید. متقاضیان وقت فوری سفارت انگلیس توجه داشته باشند که جهت مصاحبه وقت سفارت انگلیس می توانند به یکی از کارگزاری های انگلیس در تهران، انکارا، استانبول، دبی، ایروان مراجعه نمایند.

وقت سفارت انگلیس

با توجه به دقت و حساسیت مورد نیاز در تکمیل اطلاعات مربوط به درخواست ویزای انگلیس متقاضیانی که آگاهی و دانش کافی از مراحل ثبت نام نداشته و خواستار اخذ وقت فوری سفارت انگلیس هستند می توانند با تماس گرفتن با گروه اسکای لاین پروسه اخذ وقت فوری سفارت انگلیس خود را به کارشناسان ما در گروه اسکای لاین محول نمایند.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ وقت فوری انگلیس

  • اسکن صفحه اول پاسپورت
  • ارائه فرم فارسی تکمیل شده مربوط به درخواست وقت سفارت انگلیس
  • ارائه مدارک مربوط به رزرو اتاق در هتل (واچر هتل)
  • ارائه دعوتنامه رسمی معتبر به همراه مدارک اقامتی شخص دعوت کننده

وقت فوری انگلیس در تهران

متقاضیان اخذ وقت مصاحبه ی انگلیس  که به کنسولگری انگلیس در تهران مراجعه نموده اند  توجه داشته باشند که کارگزار انگلیس در تهران شرکت VFS Global می باشد که حضور متقاضیان در این مرکز برای تحویل دادن مدارک و انگشت نگاری الزامی می باشد. شرکت اسکای لاین با داشتن سابقه ای درخشان در زمینه وقت سفارت و پیکاپ پاسپورت اماده ارائه خدمات به متقاضیان عزیز می باشد.

وقت فوری سفارت انگلیس در ترکیه

متقاضیان وقت فوری سفارت انگلیس در ترکیه می بایست مدارک مورد نیاز اخذ ویزای انگلیس را به همراه اصل پاسپورت خود به کارگزار انگلیس یعنی شرکت Teleperformance ارائه دهند که در اینصورت تمامی مدارک متقاضی در سفارت به امانت گذاشته می شود و متقاضی برای ورود به ایران می بایست اقدام به اخذ مجوز برگه عبور نماید.

دریافت برگه عبور از کارگزاری آنکارا

متقاضیان برای دریافت برگه عبور با ارائه پاسپورت و مدارکی که در ادامه ذکر شده است می توانندبه شرکت Teleperformance مراجعه کنند و با ارائه دادن اصل رسید دریافتی ، اصل شناسنامه به همراه کارت ملی متقاضی،4 قطعه عکس 4*6 رنگی با پشت زمینه سفید برای دریافت برگه عبور مراجعه نمایندو توجه داشته باشند که زمان صدور برگه عبور 1-2 روز بطول خواهد انجامید .

دریافت برگه عبور از کارگزاری استانبول

دریافت برگه عبور از کارگزاری استانبول در وهله ی اول مستلزم برابر کردن اصل مدارک در کنسولگری ایران در استانبول بوده و در گام بعدی می بایست متقاضی مدارک را به شرکت Teleperformance تحویل دهد و با دریافت رسید برای دومین بار همراه با مدارک مورد نیاز جهت دریافت برگه عبور به کنسولگری ایران در استانبول مراجعه نمایند .

وقت فوری انگلیس در امارات

متقاضیان اخذ ویزای انگلیس در امارات می بایست قبل از مراجعه حضوری نسبت به اخذ وقت فوری سفارت انگلیس اقدامات لازم را انجام دهند و توجه داشته باشند که سفارت انگلیس در روز مصاحبه، پاسپورت متقاضیان را نزد خود نگه می دارد بنابراین متقاضیان بعد از تحویل دادن پاسپورت به سفارت اجازه ورود به ایران را نخواهند داشت و باید تا مدت زمان  2-3 هفته ای که جواب ویزا اعلام شود در امارات حضور داشته باشند در این حالت متقاضیان می توانند با  استفاد از خدمت Passport Pass Back پاسپورت خود را از سفارت دریافت نمایند .

 

جهت اخذ وقت سفارت انگلیس با ما تماس بگیرید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *