وقت مصاحبه انگلیس

وقت مصاحبه انگلیس

متقاضیانی که کشور انگلیس را جهت مسافرت انتخاب کرده اند می بایست در اولین گام درصدد اخذ ویزای انگلیس باشند؛ اخذ ویزای انگلیس مستلزم وقت مصاحبه سفارت انگلیس می باشد از اینرو متقاضیان می بایست قبل  از هرچیزی جهت تعیین وقت مصاحبه انگلیس اقدامات لازم را انجام دهند. متقاضیان توجه داشته باشند که برای تعیین وقت مصاحبه انگلیس می توانند در هر یک از کارگزاری های انگلیس در تهران ، آنکارا،  استانبول، دبی و ابوظبی جهت انگشت نگاری مراجعه نمایید. جهت دریافت وقت مصاحبه سفارت انگلیس با مشاورین اسکای لاین و با شماره های 4-22119951 (021) تماس بگیرید.

وقت مصاحبه انگلیس

 

فرایند اخذ وقت مصاحبه انگلیس

متقاضیان جهت اخذ وقت مصاحبه سفارت انگلیس باید درابتدا اقدام به تکمیل کردن فرم درخواست ویزای انگلیس بصورت لاتین نمایند با توجه به نحوه تکمیل کردن فرم ها بصورت لاتین و از آن جایی که تکمیل درست فرم گامی موثر در روند پیشبرد اخذ وقت سفارت می باشد متقاضیانی که زمان و اطلاعات کافی جهت تکمیل کردن فرم ها ندارند می توانند با دریافت مشاوره از کارشناسان گروه اسکای لاین فرایند اخذ وقت مصاحبه سفارت انگلیس را به مشاورین  اسکای لاین محول نمایند.

بعد از تکمیل کردن فرم ویزای انگلیس و تعیین کردن وقت مورد نظر می بایست هزینه مربوط به ویزای انگلیس پرداخت شود با توجه به نحوه پرداخت وجه مربوط به ویزای انگلیس قابل پرداخت با ویزا کارت، مسترکارت و پی پال متقاضیان می توانند با استفاده از مشاورین گروه اسکای لاین مبادرت به پرداخت واریزی وجه سفارت نمایند.

آدرس سفارت انگلیس در تهران

متقاضیان اخذ وقت مصاحبه انگلیس که کشور تهران را برای مصاحبه انتخاب می کنند می بایست به آدرس تهران،  جردن، خیابان یزدان پناه ، پلاک 40 طبقه 2 ، واحد 4 مراجعه نمایند. در روز مصاحبه توجه داشته باشید که حضور متقاضیان جهت انگشت نگاری الزامی بوده و می بایست جهت انجام فرایند اداری متقاضیان یکساعت زودتر در محل سفارت مربوطه حاضر شوند.

وقت مصاحبه انگلیس در ترکیه و امارات  

متقاضیانی که جهت اخذ وقت مصاحبه سفارت انگیس سفارتخانه های انکارا، استانبول، دبی و ابوظبی را انتخاب می کنند می بایست در نظر داشته باشند که هنگام حضور در سفارتخانه های مذکور اصل شناسنامه متقاضی در روز مصاحبه از او گرفته می شود و متقاضیان جهت بازگشت به ایران می بایست حتما برگه عبور دریافت نمایند. متقاضیانی که جهت وقت مصاحبه انگلیس کشورهای ترکیه و امارات را برای مصاحبه انتخاب کرده اند جهت رزرو هتل و بلیط هواپیما می توانند از خدمات گروه اسکای لاین در زمینه رزرو هتل و بلیط هواپیما  استفاده نمایند .

مدارک لازم برای دریافت ویزای انگلیس

  • فرم تکمیل شده درخواست ویزای انگلیس که امضا شده باشد.
  • اصل پاسپورتی که دارای حداقل 6 ماه اعتبار باشد و پاسپورت های قبلی نیز درصورت وجود ارائه داده شود.
  • ارائه برگه تاییدیه وقت سفارت و برگه مربوط به واریزی سفارت
  • ارائه دو قطعه عکس رنگی
  • ارائه شناسنامه و اصل سند ازدواج / طلاق متقاضی
  • ارائه واچر هتل یا فرم مربوط به رزرو اتاق در هتل
  • ارائه فرم دعوتنامه رسمی همراه با مدارک اقامتی، شغلی، مالی و سند ملکی شخص ارسال کننده دعوتنامه
  • سند ملکی بنام متقاضی
  • پرینت گردش حساب بانکی 6 ماه گذشته
  • آخرین مدرک شغلی متقاضی که برای بخش های خصوصی شامل گواهی اشتغال به کار، بخش دولتی حکم کارگزینی، صاحبان بخش خصوصی آخرین روزنامه رسمی چاپ شده، دانشجویان کارت دانشجویی بین المللی گواهی اشتغال به تحصیل، اعضای هیئت علمی کارت عضویت ، مشاغلین ازاد جواز کسب و کارت بازرگانی می باشد.

هزینه ویزای انگلیس

متقاضیان توجه داشته باشند که بسته به نوع ویزای درخواستی انگلیس یعنی ویزای توریستی، تجاری، تحصیلی و ازدواج مدت زمان اقامت در انگلیس متفاوت می باشد. شرکت اسکای لاین با ارائه خدمات مربوط به وقت مصاحبه انگلیس ، پیکاپ پاسپورت و با درنظر گرفتن هزینه های مصوبه برای دو گروه مسافران عادی و آژانس های همکار آماده ارائه خدمت رسانی به متقاضیان عزیز می باشد.

وقت سفارت انگلیس در تهران،

ترکیه (آنکارا، استانبول) و

امارات ( دبی و ابوظبی )

مسافرین عادی

آژانس های همکار

6 ماهه

2 ساله

5 ساله

6 ماهه

2 ساله

5 ساله

260 دلار شامل 120 دلار واریزی وجه سفارت و 140 دلار کارمزد

625 دلار شامل 455 دلار واریزی وجه سفارت و 170 دلار کارمزد

1046 دلار شامل 826 دلار واریزی وجه سفارت و 220 دلار کارمزد

240 دلار شامل 120 دلار واریزی وجه سفارت و 120 دلار کارمزد

605 دلار شامل 455 دلار واریزی وجه سفارت و 150 دلار کارمزد

1026 دلار شامل 826 دلار واریزی وجه سفارت و 200 دلار کارمزد

 

جهت اخذ وقت سفارت انگلیس با ما تماس بگیرید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *