ویزای انگلیس

ویزای انگلیس

متقاضیان جهت درخواست ویزای انگلیس می بایست با توجه به هدفشان از سفر، نوع ویزای درخواستی خود را مشخص نمایند ،بطور معمول ویزای انگلیس در یکی از رده های ویزای اقامتی، ازدواج، توریستی، تجاری و دانشجویی طبقه بندی می شود. با توجه به نوع ویزای درخواستی متقاضی، طول مدت اقامت وی در کشور انگلیس نیز متغیر می باشد.
متقاضیانی که برای اولین بار در صدد اخذ ویزای انگلیس هستند توجه داشته باشند که در ابتدا می بایست برای ویزای انگلیس 6 ماهه اقدام نمایند و بعد از دریافت چندین ویزای 6 ماهه می توانند درصدد اخذ ویزای انگلیس 2 ساله و سپس ویزای انگلیس 5 ساله باشند.

حداکثر زمانیکه متقاضیان با اخذ ویزای توریستی 6 ماهه از سفارت انگلیس می توانند در انگلستان اقامت داشته باشند 6 ماه می باشد که با توجه به اینکه ویزا چند بار ورود باشد می توانند تا تاریخ انقضای ویزا به انگلستان مسافرت نمایند.
متقاضیان جهت اخذ ویزای انگلیس می بایست در اولین مرحله فرم درخواست ویزای انگلیس را تکمیل نمایند؛ فرم های مذکور می بایست به لاتین تکمیل شوند و با توجه به اینکه تکمیل اطلاعات ازجمله موارد مهم می باشد ومی بایست اطلاعات بدون نقص وارد شود در صورت عدم آشنایی به زبان و نداشتن آگاهی لازم جهت تکمیل فرم برای اینکه بتوانید ریسک تکمیل فرم و تعیین وقت سفارت انگلیس را کمتر کنید می توانید پروسه تکمیل فرم و تعیین وقت سفارت انگلیس را به مشاورین ما درگروه اسکای لاین واگذار نمایید.

جهت اخذ وقت سفارت انگلیس و  تکمیل فرم ویزای انگلیس باشماره تلفن 4-22119951 (021) تماس بگیرید.

ایرانیان متقاضی اخذ ویزای انگلیس می توانند جهت اخذ ویزای انگلیس به یکی از شرکت های کارگزارسفارت انگلیس در تهران، سفارتخانه آنکارا واستانبول در ترکیه، سفارتخانه دبی و ابوظبی در امارات مراجعه نمایند؛ در صورتیکه جهت مصاحبه یکی از سفارت خانه های موجود درخارج از تهران را انتخاب می کنید باید شرایط برای پیکاپ پاسپورت را نیز مدنظر داشته باشید چون در بعضی مواقع در مرحله صدور ویزا حضور مجدد متقاضی ضروری می باشد.
بعد از انتخاب کردن محل کنسولگری جهت تحویل مدارک، می بایست یکی از وقت های خالی را جهت مصاحبه انتخاب نمایید دراین مرحله می بایست هزینه مربوط به درخواست ویزای انگلیس بصورت اینترنتی با یکی از کارت های مستر کارت، ویزا کارت یا پی پال پرداخت شود.
با توجه به اینکه پرداخت هزینه درخواست ویزا بصورت اینترنتی امکانپذیر می باشد می توانید از مشاورین ما درگروه اسکای لاین راهنمایی بگیرید.
جهت اخذ ویزای انگلیس متقاضیان می بایست در روز تعیین شده جهت مصاحبه حضوری در کنسولگری کشور انتخاب شده حاضر باشند؛ جهت انجام فرایند اداری و ارائه مدارک ،اثبات هویت وانگشت نگاری (با حداکثرتایم 20 دقیقه ) می بایست یکساعت قبل از وقت مصاحبه در سفارت مربوطه حاضر باشید، حضور متقاضیان در روز مصاحبه جهت انگشت نگاری واثبات هویت الزامی می باشد.
جهت اقامت در کشورهای انتخابی نگران نباشید مشاوران ما درگروه اسکای لاین فرآیندهای مربوط به سفر، رزرو هتل و اقامت شما در کشور مورد نظر را به بهترین نحو انجام می دهند.

به منظور اخذ وقت سفارت انگلیس و رزرو هتل، بلیط هواپیما و بیمه مسافرتی با کارشناسان ما در اسکای لاین تماس بگیرید.

مدارک کلی جهت درخواست ویزای انگلیس

  • تکمیل فرم درخواست ویزا که توسط متقاضی امضا شده به همراه برگه تاییدیه وقت سفارت و تاییدیه وجه واریزی به سفارت
  • اصل پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار و درصورت وجود ارائه پاسپورت های قبلی
  • دو قطعه عکس رنگی
  • فرم دعوتنامه رسمی که درصورت نداشتن دعوتنامه می توان رسید رزرو هتل درانگلیس را ارائه داد؛ ضروری است که همراه فرم دعوتنامه شخص ارسال کننده دعوتنامه کپی پاسپورت و مدارک اقامتی، مدارک شغلی، پرینت حساب بانکی ، فیش حقوقی، گواهی اشتغال به کار همراه با درآمد، سند ملکی درانگلیس یا اجاره نامه ملک، آخرین برگه قبوض مالیاتی را نیز برای شخص گیرنده دعوتنامه ارسال نماید.
  • اصل سند ازدواج
  • شناسنامه متقاضی
  • مدارک شغلی معتبر که این مدارک برای کارکنان بخش دولتی شامل حکم کارگزینی، برای شرکتهای خصوصی گواهی اشتغال به کار که لازم است در گواهی تاریخ درخواست مرخصی نیز ذکر شده باشد، برای صاحبان شرکت خصوصی آخرین روزنامه رسمی چاپ شده شرکت، برای دانشجویان کارت دانشجویی بین المللی و اعضای هیئت علمی کارت عضویت اعضا و برای مشاغلین آزاد جواز کسب و کارت بازرگانی آنها ارائه شود
  • گردش حساب مربوط به 6 ماه گذشته متقاضی
  • سند ملکی بنام متقاضی

مواردیکه باید در روز مصاحبه سفارت انگلیس رعایت کنید

– با توجه به اینکه اخذ ویزای انگلیس نیاز به مصاحبه ندارد متقاضیان می بایست با جمع آوری مدارک لازم در روز رزرو شده وقت سفارت ، افسر را برای ورودشان به انگلیس متقاعد نمایند، بسته به نوع ویزاهای درخواستی مسافرین باید مدارک و مستندات لازم را در روز مصاحبه ارائه دهند.
– تمامی مدارک تحویلی به سفارت می بایست بصورت ترجمه رسمی دارالترجمه باشد، هنگام اخذ ویزای انگلیس به این نکته توجه داشته باشید که تمامی مدارک و اسناد مالی باید کامل و کافی باشد.
– با توجه به اینکه در روز مصاحبه کپی تمامی مدارک به همراه اصل گذرنامه از متقاضی دریافت می شود متقاضیان بازگشت به ایران می بایست برگه ی عبوری جهت ورودشان به خاک ایران ازمحل سفارت ایران دریافت نمایند.
– متقاضیان اخذ ویزای توریستی، تجاری و دانشجویی انگلیس جهت اخذ برگه عبور می بایست در کشور آنکارا (استانبول) به مدت سه روزکاری حضور داشته باشند ؛ متقاضیان ویزای اقامتی نیز می بایست یک روز کاری در کشور مربوطه اقامت داشته باشند.

آدرس سفارت انگلیس

جهت مراجعه به سفارت انگلیس درتهران می بایست به آدرس جردن، خیابان یزدان پناه، پلاک40 ، طبقه 2 واحد4 مراجعه نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *