پیکاپ ویزا انگلیس از آنکارا

پیکاپ ویزا انگلیس از آنکارا

پیکاپ ویزای انگلیس مهاجرتی و غیر مهاجرتی

انگلیس یکی از برترین کشور ها به منظور گرفتن اقامت و یا ویزا می باشد.با توجه به هدفی که شما برای این دو امر دارید، ویزا ی شما در دو گروه مهاجرتی و ی غیر مهاجرتی قرار می گیرد.پیکاپ ویزا انگلیس از آنکارا در صورت مهاجرتی یا غیر مهاجرتی بودن ویزای شما کمی اختلاف دارد؛ که توضیحات کامل آن را در اختیار شما قرار می دهیم.

ویزای غیر مهاجرتی انگلیس  :

ویزای غیر مهاجرتی شامل ویزای هایی می شود که فرد قصد اقامت ندارد و اهداف دیگری مانند؛ سرمایه گذاری، تحصیل، مطالعه و یا توریستی  به منظور بازدید دارد.

در موردهای غیرمهاجرتی پس از تحویل مدارک به شرکت Tele Performance به علت اینکه سفارت انگلیس اصل پاسپورت مسافر را نگه میدارد، مسافران بدون پاسپورت با دریافت برگه ی عبور از سفارت خانه های ایران واقع در آنکارا و استانبول میتوانند به ایران بازگردنند.

بعد از تحویل مدارک مورد نیاز و پاسپورت به سفارت خانه، 3 هفته( 2 هفته تا آماده شدن ویزا برای پیکاپ وسپس 1هفته تا تحویل مجدد آن به متقاضی) طول می انجامد تا مدارک و پاسپورت به دست درخواستگربرسد.

**نکته ی دیگر اینکه در خواست کننده بعد از بازگشت به ایران، جهت گرفتن مهر خروج باید به اداره ی گذرنامه ی شهر محل سکونت خود رجوع کنید.

جهت دریافت اطلاعات درمورد نحوه ی اخذ برگه ی عبور از سفارت ایران در آنکارا و استانبول  روی لینک های زیر کلیک کنید.

نحوه ی  دریافت برگه ی عبور از استانبول

 

ویزای مهاجرتی انگلیس  :

اگر شما قصد اقامت دراین کشور را دارید، نوع ویزای شما مهاجرتی می باشد.

در مورد ویزاهای مهاجرتی بعد از انجام مصاحبه و تحویل مدارک به سفارت، اصل پاسپورت به شما بازگردانده می شود. پس از گذشت چند ماه سفارت انگلیس نتیجه ی بررسی موافقت یا عدم موافقت با ویزای شما را از طریق ایمیل به شما می رساند_ در صورت عدم موافقت، درخواست کننده یا نماینده ی شخص باید جهت تحویل مدارک فرد اقدام نمایند. حداقل زمان اقامت در ترکیه  2 الی 1 روز کاری است.  در صورت موافقت با ویزا ی شما، 14 روز فرصت دارید تا پاسپورت خود را به منظور الصاق به سفارت ارائه دهید. حداقل زمان لازم جهت اقامت در ترکیه 2 الی 3 روز کاری ست.

مدارک مورد نیاز جهت پیکاپ ویزا سفارت انگلیس از آنکارا :

  1. اسکن / کپی پاسپورت ( مهاجرتی : اصل پاسپورت )
  2. برگه ی وکالت نامه امضاء شده
  3. پرینت / کپی رسید سفارت
  4. و برای ویزاهای مهاجرتی : پرینت ایمیل سفارت مبنی بر ارسال پاسپورت

 

 برای ثبت درخواست وقت سفارت انگلیس با ما تماس بگیرید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *