پیکاپ ویزا انگلیس از دبی و ابوظبی

پیکاپ ویزا انگلیس از دبی و ابوظبی

قبل از ارائه توضیحات پیکاپ ویزا انگلیس از دبی و ابوظبی بهتر است اطلاعاتی در مورد نکات مهم گردشگری بدانید. روزانه تعداد زیادی مسافر به دلایل مختلف مثل بازدید کشور، ادامه تحصیل، موقعیت شغلی، دیدار اقوام و دوستان، اقامت و دلایل مختلف دیگر برای مهاجرت و سفر به کشور انگلیس_ که تنها ویزای خود انگلیس را می پذیرد. اقدام می نمایند. برای گرفتن اجازه ی ورود به این کشور توریستی، نیازی به حضور شخص شما نیست و تنها با انتخاب یک کارگزار قابل اعتماد، ارائه پاسپورت و مدارک مورد نیاز به آن ها در وقت و مخارج خود صرفه جویی نمایید.

کارگزار شما، پاسپورت و مدارک را به سفارت خانه ی مربوطه در یکی از کشورهای واسطه(امارات یا ترکیه) می فرستد، و اقدامات لازم جهت ضمیمه ی ویزا به پاسپورت و تحویل آن به شمارا انجام خواهد داد. به این پروسه ی ارسال پاسپورت، الصاق ویزا و بازگرداندن آن به شخص، به اصطلاح پیکاپ / Pick up پاسپورت انگلیس گفته می شود.

پیکاپ پاسپورت انگلیس در یکی از کشور های امارات(دبی یا ابوظبی) و ترکیه( استانبول یا آنکارا)  صورت می گیرد. کارگزار شما در این کشور ها متفاوت خواهد بود. شرکت های بازرگانی Tele Performance در ترکیه و/ Vfs Global در امارات نماینده ی قانونی شما جهت انجام امور هستند. اقامتی بودن یا نبودن ویزای شما، برای اخذ ویزای انگلیس نتایج یکسانی نخواهند داشت و روند کاری این سفارت متفاوت خواهد بود؛ جهت تکمیل اطلاعات خود لینک های کمکی واقع در همین صفحه را مطالعه کنید.

در پیکاپ پاسپورت انگلیس نیازی به حضور متقاضی نیت و شما می توانید این کار را به نماینده ی خود بسپارید.بعد از گذشت 2 الی 3 هفته ایمیلی به شما می رسد، که پذیرش یا عدم پذیرش ویزای شما را مشخص روشن می کند.

 

این ایمیل دریافتی با توجه به محتوای خود در دو دسته ی زیر قرار می گیرد:

1 . متن ایمیل دریافتی: شما 14 روز فرصت دارید تا گذرنامه ی خود را به سفارت انگلیس تحویل دهید.

این ایمیل به معنی این است که ویزا به شما تعلق گرفته است؛ در حال حاضر شما 14 روز فرصت دارید که پاسپورت و مدارک لازمه را به سفارت انگلیس تحویل دهید. این مدارک عبارت اند از:

_ اصل گذرنامه

_ اصل رسید سفارت

_ وکالت نامه ی امضا شده

_ کپی ایمیل سفارت

 

2 . متن ایمیل دریافتی: مدارک شما تا 3 روز آینده آماده ی پیکاپ هستند.

این ایمیل ب این معنی ست که ویزا به متقاضی تعلق نگرفته است و شما 3 روزفرصت دارید تا مدارک خود را از سفارت تحویل بگیرید. برای دریافت مدارک درخواستگر ملزم به تحویل این مدارک می باشد.

_ کپی گذرنامه

_ وکالت نامه ی امضا شده

_ رسید سفارت

 

اسناد و مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای انگلیس :

_ اسکن یا کپی پاسپورت_ در صورت مهاجرتی بودن ویزای شما، اصل پاسپورت الزامی است.

_برگه ی امضاء شده ی وکالت نامه

_  پرینت یا کپی رسید سفارت_ در صورت مهاجرتی بودن ویزای شما، پرینت ایمیل سفارت،  مبنی بر ارسال پاسپورت لازم می باشد.

 

 برای ثبت درخواست وقت سفارت انگلیس با ما تماس بگیرید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *