پیکاپ پاسپورت انگلیس از آنکارا

پیکاپ پاسپورت انگلیس از آنکارا

متقاضیان اخذ ویزای انگلیس که در صدد اخذ یکی از ویزاهای توریستی، تحصیلی ، تجاری و ازدواج هستند می بایست در وهله اول درصدد اخذ تعیین وقت سفارت انگلیس برآیند؛ جهت تعیین وقت سفارت انگلیس متقاضیان می بایست بعد از تکمیل کردن اطلاعات در سایت انگلیس نسبت به پرداخت هزینه ویزای انگلیس اقدامات لازم را انجام دهند و در وقت تعیین شده جهت انگشت نگاری در سفارت مربوطه حاضر شوند. با توجه به اینکه در روز مصاحبه اصل پاسپورت متقاضی دریافت می شود متقاضیان برای ورود به خاک ایران می بایست نسبت به اخذ برگه عبور اقدامات لازم را انجام دهند. بعد از اعلام شدن جواب ویزا متقاضیانی که درخواست ویزای انگلیس آنها مثبت بوده می بایست نسبت به ارسال کردن پاسپورت به کنسولگری انگلیس اقدام نمایند فرایند ارسال کردن پاسپورت به سفارت جهت برچسب زدن ویزا پیکاپ پاسپورت انگلیس از آنکارا نامیده می شود . شرکت اسکای لاین با داشتن مشاورینی با تجربه و کارگزارانی مجرب آماده  ارائه خدمت پیکاپ پاسپورت به شما متقاضیان عزیز می باشد از اینرو متقاضیان جهت انجام پروسه پیکاپ پاسپورت انگلیس از آنکارا می توانند باشماره های 4-22119951(021) تماس حاصل نمایند.

پیکاپ پاسپورت انگلیس از آنکارا

ویزای انگلیس

متقاضیان ویزای انگلیسی که برای انگشت نگاری در روز مصاحبه به کنسولگری انگلیس در آنکارا مراجعه نموده اند بعد از انجام مصاحبه می توانند به ایران بازگردند و تا اعلام قطعی جواب ویزا منتظر باشند دراینصورت بعد از اعلام اکسپت شدن جواب ویزای خود یک ماه زمان خواهند داشت تا نسبت به ارسال کردن پاسپورت به سفارت جهت برچسب زدن ویزا اقدام نمایند؛ فرایند مذکور پیکاپ پاسپورت انگلیس از آنکارا نامیده می شود. جهت ارسال کردن پاسپورت انگلیس از آنکارا می توان به دوصورت اقدام به ارسال پاسپورت نمود در روش اول متقاضی می تواند شخصا ً نسبت به تحویل دادن پاسپورت به سفارت اقدام نمایند که این روش با توجه به حضور مجدد متقاضی در سفارت مستلزم صرف هزینه ای مجزا می باشد و در روش دوم متقاضیان می توانند از خدمات شرکت هایی که در زمینه های وقت سفارت و پیکاپ پاسپورت فعالیت می کنند استفاده نمایند ؛شرکت اسکای لاین با تجربه سالیان متمادی در زمینه وقت سفارت انگلیس و پیکاپ پاسپورت آماده ارائه هر گونه خدمت در زمینه پیکاپ پاسپورت انگلیس از آنکارا خواهند بود.

فرایند پیکاپ پاسپورت انگلیس از آنکارا

متقاضیان بعد از تکمیل کردن فرم ویزای انگلیس در سایت و اعلام روز مصاحبه می بایست همراه با کپی مدارکی که دارای مهر دارالترجمه می باشد به همراه اصل پاسپورت جهت انگشت نگاری در کنسولگری انگلیس در آنکارا حاضر باشند. با توجه به دریافت پاسپورت متقاضیان در روز مصاحبه داشتن برگه عبور جهت ورود به خاک ایران الزامی می باشد از اینرو با دراختیار داشتن برگه عبور متقاضیان می توانند بعد از فرایند انگشت نگاری به ایران بازگردند و بعد از اعلام شدن جواب ویزا مبتنی بر پذیرش (اکسپت شدن) و عدم پذیرش (ریجکت شدن) ویزا در صورت مثبت بودن جواب ویزا نسبت به پیکاپ پاسپورت انگلیس از آنکارا اقدامات لازم را انجام دهند که متقاضیان در این زمینه می توانند  از خدمات شرکت اسکای لاین در زمینه پیکاپ پاسپورت انگلیس از آنکارا اقدام نمایند.

مدارک مورد نیاز برای پیکاپ پاسپورت انگلیس از انکارا  

متقاضیان جهت بهره مندی از خدمات پیکاپ پاسپورت انگلیس از آنکارا می بایست با ارائه مدارک زیر به کارگزاران شرکت اسکای لاین نسبت به ارسال کردن پاسپورت خود اقدام نمایند.

  • کپی پاسپورت  متقاضی
  • برگه وکالت نامه امضا شده
  • ارائه کپی از رسید پرداختی به سفارت

 ویزای مهاجرتی و پیکاپ پاسپورت انگلیس از انکارا

متقاضیان ویزای مهاجرتی انگلیس می بایست پس از مصاحبه و ارائه دادن مدارک به شرکت  Tele Performance در روز مصاحبه  اصل پاسپورت خود را دریافت نمایند و در صورتیکه بعد از اعلام نتایج جواب ویزا نتیجه پذیرش ویزای متقاضی مثبت بود متقاضیان فرصت خواهند داشت تا ظرف مدت 2 هفته نسبت به ارسال کردن پاسپورت به سفارت مربوطه اقدام نمایند.

مدارک مورد نیاز برای پیکاپ  ویزای مهاجرتی سفارت انگلیس

  1. ارائه اصل پاسپورت متقاضی
  2. ارائه برگه وکالت نامه که توسط متقاضی امضا شده
  3. کپی از وجه پرداختی سفارت
  4. کپی از ایمیل سفارت جهت ارسال کردن پاسپورت به سفارت

هزینه پیکاپ پاسپورت انگلیس از انکارا

از جمله خدماتی که شرکت اسکای لاین به متقاضیان ارائه می دهد خدماتی مربوط به وقت سفارت و پیکاپ پاسپورت می باشد که شرکت با در اختیار داشتنن کارگزارانی مجرب و با در نظر گرفتن هزینه هایی مجزا برای مسافرین عادی و آژانس های همکار در مدت زمان 3 هفته ای نسبت به پیکاپ پاسپورت انگلیس از آنکارا اقدام می نماید.

متقاضیان

آژانس های همکار

پیکاپ پاسپورت انگلیس از

آنکارا

150 دلار که به ازای ثبت نام نفرات بعدی  به ترتیب 20 دلار تا سقف 60 دلار کسر خواهد شد.

120 دلار که به ازای ثبت نام نفرات بعدی  به ترتیب 20 دلار کسر خواهد شد.

استانبول

150 دلار که به ازای ثبت نام نفرات بعدی  به ترتیب 20 دلار کسر خواهد شد.

120 دلار که به ازای ثبت نام نفرات بعدی  به ترتیب 20 دلار کسر خواهد شد.

دبی

450 هزار تومان

430 هزار تومان

 

جهت اخذ وقت سفارت انگلیس با ما تماس بگیرید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *