پیکاپ پاسپورت انگلیس از ابوظبی

پیکاپ پاسپورت انگلیس از ابوظبی

متقاضیان ویزای انگلیس که جهت انگشت نگاری به کنسولگری انگلیس در ابوظبی مراجعه کرده اند می بایست بعد از انگشت نگاری و انجام فرایند Passport Pass Back به ایران بازگردند و منتظر دریافت ایمیل سفارت مبتنی بر اعلام جواب ویزا باشند در اینصورت متقاضی بعد از دریافت ایمیل می بایست نسبت به ارسال کردن پاسپورت به سفارت مربوطه اقدام نماید با توجه به هزینه بر بودن تحویل پاسپورت توسط متقاضی به سفارت، متقاضیان می توانند از خدمات ویژه ای که شرکت اسکای لاین در زمینه پیکاپ پاسپورت انگلیس از ابوظبی ارائه می دهد استفاده نمایند ، کارگزاران شرکت اسکای لاین این امکان را دارند تا پروسه پیکاپ پاسپورت انگلیس از ابوظبی را برای متقاضیان ظرف مدت زمان 2-3 هفته ای انجام دهند.

پیکاپ پاسپورت انگلیس از ابوظبی

فرایند پیکاپ پاسپورت انگلیس از ابوظبی

از آنجایی که جهت اخذ ویزاهای توریستی ، تجاری ، دانشجویی در روز مصاحبه پاسپورت  شخص دریافت می شود متقاضیان جهت بازگشت به ایران می بایست از خدمات Passport Pass Back استفاده نمایند. در حالتی که جواب سفارت برای درخواست ویزا مثبت باشد متقاضی می بایست برای ارسال کردن پاسپورت جهت برچسب زدن ویزا یعنی پیکاپ پاسپورت انگلیس از ابوظبی اقدامات لازم را انجام  دهد. محتوای نامه ارسالی سفارت جهت پیکاپ پاسپورت به یکی از صورتهای زیر می باشد.

  • مدارک تا سه روز دیگر آماده پیکاپ می باشند: نامه با این محتوا به این معنی است که سفارت با درخواست ویزای متقاضی موافقت نکرده و متقاضی ریجکت یا رد شده می باشد؛ بنابراین شخص حداکثر سه روز فرصت خواهد داشت تا نسبت به بازگرداندن مدارک خود از سفارت اقدامات لازم را انجام دهد از اینرو کارگزار شخص متقاضی می بایست با تحویل گرفتن مدارکی چون گذرنامه، رسید سفارت، برگه وکالت محضری امضا شده نسبت به تحویل مدارک متقاضی از سفارت ابوظبی اقدامات لازم را انجام دهد.
  • حداکثر 14 روزفرصت خواهید داشت تا مدارک مورد نیاز را به سفارت تحویل دهید: ایمیل مربوطه به این معنی می باشد که درخواست متقاضی جهت پذیرش ویزای انگلیس مثبت بوده و شخص برای اخذ ویزا اکسپت شده است دراین خصوص متقاضی حداکثر تا 14 روز زمان خواهد داشت تا نسبت به ارسال مدارک مربوطه اقدام نماید، شرکت اسکای لاین می تواند با دریافت مدارک  مورد نظر نسیت به پیکاپ پاسپورت انگلیس از ابوظبی متقاضی اقدام نماید.

اخذ ویزای انگلیس در ابوظبی

متقاضیانی که قصد مسافرت کردن به انگلیس را دارند می بایست بسته به هدفشان از مسافرت درصدد اخذ ویزای انگلیس برآیند بدین منظور متقاضیان می بایست بعد از تکمیل کردن فرم درخواست ویزا و ارسال آن در سایت انگلیس منتظر اعلام زمان برای مصاحبه خود باشند؛ بعد از دریافت ایمیل از طرف سفارت متقاضی می بایست جهت مصاحبه و انگشت نگاری در تاریخ اعلام شده در کنسولگری انگلیس در ابوظبی با مدارک مورد نیاز و اصل پاسپورت حاضر شوند و بعد از انجام انگشت نگاری می توانند به ایران بازگردند و منتظر دریافت ایمیل ارسالی از سفارت باشند.

مدارک لازم برای پیکاپ پاسپورت انگلیس از ابوظبی

  • اصل پاسپورت امضا شده متقاضی
  • اصل رسید پرداختی سفارت
  • برگه وکالت نامه امضا شده
  • برگه مربوط به ایمیل جواب سفارت

هزینه پیکاپ پاسپورت انگلیس از ابوظبی

متقاضیانی که تمایلی به تحویل دادن پاسپورت به سفارت جهت برچسب زدن ویزا ندارند می توانند از خدمات ویژه شرکت اسکای لاین در زمینه پیکاپ پاسپورت انگلیس از ابوظبی نسبت به ارسال کردن پاسپورت به سفارت مربوطه اقدام نمایند.جدول زیر نرخ هزینه های مصوب شرکت اسکای لاین در زمینه پیکاپ پاسپورت انگلیس از ابوظبی را برایگروه های مسافرین عادی و آژانس های همکار نمایش می دهد. برای بهره مندی از خدمات شرکت اسکای لاین در زمینه پیکاپ پاسپورت انگلیس از ابوظبی می توانید با شماره های 4-2211995(021) تماس بگیرید.

خدمات مسافر عادی

 

آژانس همکار

پیکاپ پاسپورت انگلیس از ابوظبی

610 هزارتومان

590 هزارتومان

وقت سفارت انگلیس در ابوظبی

متقاضیان اخذ ویزای انگلیس در گام نخست می بایست درصدد تعیین وقت سفارت انگلیس در ابوظبی باشند از اینرو می بایست در سایت انگلیس نسبت به تکمیل کردن اطلاعات و فرم تعیین وقت سفارت بصورت لاتین اقدامات لازم را انجام دهند؛ بنابراین متقاضیانی که دارای دانش و اطلاعات کافی جهت ثبت درخواست وقت سفارت انگلیس نیستند می توانند از خدمات شرکت اسکای لاین تحت عنوان وقت سفارت انگلیس اقدام به اخذ تعیین وقت سفارت امریکا می باشد. در صورت استفاده از خدمت وقت سفارت انگلیس متقاضیان می بایست مدارک زیر را به کارگزار شرکت اسکای لاین تحویل دهند:

  • اسکن صفحه اول پاسپورت متقاضی
  • فرم فارسی تکمیل شده سفارت انگلیس
  • ارائه برگه رزرو هتل / در صورت داشتن دعوتنامه ارائه مدارک اقامتی شخص دعوت کننده

 جهت اخذ وقت سفارت انگلیس با ما تماس بگیرید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *