پیکاپ پاسپورت انگلیس از دبی

پیکاپ پاسپورت انگلیس از دبی

متقاضیانی که بدلایلی همچون گردش، کسب شغل، دیدار آشنایان ، اقامت، تحصیل و… کشور انگلیس را برای مسافرت انتخاب می کنند برای اینکه مجوز ورود به کشور انگلیس را داشته باشند می بایست بسته به هدف خود از مسافرت در صدد اخد یکی از ویزاهای انگلیس باشند و بعد از تکمیل اطلاعات در سایت جهت انگشت نگاری به کنسولگری انگلیس در دبی مراجعه نمایند و بعد از بازگشت به ایران منتظر اعلام جواب ویزا باشند و سپس اقدام به پیکاپ پاسپورت انگلیس از دبی نمایند.

جهت انجام فرایند پیکاپ پاسپورت حضور شخص متقاضی در سفارت الزامی نمی باشد و متقاضیان با استفاده از کارگزارانی مجرب و معتمد  در زمینه پیکاپ پاسپورت می توانند روال انجام پیکاپ پاسپورت انگلیس از دبی را به کارگزاران اسکای لاین محول نمایند. بعد از ارائه دادن مدارک مورد نیاز به کارگزار اسکای لاین ،  کارگزار مربوطه اسناد و مدارک را به همراه اصل پاسپورت مورد نظر به سفارتخانه مربوطه تحویل می دهد. جهت دریافت خدمات پیکاپ پاسپورت انگلیس از دبی می توانید با مشاورین اسکای لاین و با شماره های 4-22119951(021) تماس بگیرید.

پیکاپ پاسپورت انگلیس از دبی

فرایند پیکاپ پاسپورت انگلیس از دبی

متقاضیان ویزای انگلیس توجه داشته باشند که فرایند پیکاپ پاسپورت انگلیس می بایست در یکی از کشورهای ترکیه (استانبول/ انکارا) و امارات (دبی/ ابوظبی) انجام پذیرد، دراین خصوص در صورت انتخاب پیکاپ از ترکیه می بایست به شرکت  Tele Performance و در صورت انتخاب کردن کشور امارات می بایست به شرکت  VFS Global جهت انجام دادن امور پیکاپ پاسپورت مراجعه نمود. همچنین به این نکته نیز توجه داشته باشید که با توجه به نوع ویزای درخواستی انگلیس که از نوع مهاجرتی، غیرمهاجرتی می باشد روند پیکاپ پاسپورت متفاوت خواهد بود.

با توجه به اینکه پروسه برچسب زدن ویزا به پاسپورت نیازی به حضور شخص متقاضی در سفارت ندارد متقاضیان می توانند با استفاده از خدمات گروه اسکای لاین نسبت به پیکاپ پاسپورت خود اقدام نمایند. متقاضیان ویزای انگلیس بعد از حضور در کنسولگری انگلیس در دبی می توانند به ایران بازگردند و تا زمان دریافت ایمیل از سفارت منتظر اعلام نتیجه جواب ویزا باشند. این نکته را درنظر داشته باشید که ارسال کردن پاسپورت به سفارت مربوطه مستلزم صرف کردن هزینه مجدد می باشد از اینرو با استفاده کردن از خدمات پیکاپ پاسپورت انگلیس از دبی توسط کارگزاران شرکت اسکای لاین تنها با پرداخت هزینه ای کم می توانید هزینه های اضافی مربوط به اقامت و تهیه بلیط رفت و برگشت را کاهش دهید.

پیکاپ پاسپورت ویزای غیر مهاجرتی و مهاجرتی انگلیس از دبی

در مورد ویزاهای توریستی، تجاری، دانشجویی ( ویزای غیرمهاجرتی ) متقاضیان پس از ارائه دادن مدارک و اصل پاسپورت به کارگزاری انگلیس در دبی و با تحویل دادن اصل پاسپورت خود اجازه بازگشت به ایران را نداشته  و می بایست تا زمان اعلام جواب ویزای انگلیس یعنی 14-30 روز در دبی اقامت داشته باشند از اینرو متقاضیان می توانند با استفاده کردن از خدمت Passport Pass Back اصل پاسپورت خود را از امارات تحویل گرفته  و به ایران باز گردند و در صورت اعلام جواب ویزای انگلیس نسبت به پیکاپ پاسپورت انگلیس از دبی اقدامات لازم را انجام دهند. در مورد ویزای مهاجرتی در روز مصاحبه مدارک و اصل پاسپورت به شخص متقاضی بازگردانده می شود و با توجه به اعلام نتیجه جواب ویزا در چند ماه بعد متقاضی می تواند به ایران بازگردد و پیکاپ خود را توسط  نمایندگان معتمد اسکای لاین انجام دهند.

مدارک مورد نیاز پیکاپ پاسپورت انگلیس از دبی

  • اصل پاسپورت متقاضی
  • پرینت ایمیل ارسال شده از سفارت مبتنی بر ارسال پاسپورت
  • کپی از رسید پرداختی سفارت انگلیس
  • ارائه برگه وکالت نامه امضاشده متقاضی
  • ارائه 2 قطعه عکس رنگی 7*5 پشت نویسی شده که حداقل یک عکس دارای مهرعکاسی باشد.

هزینه پیکاپ پاسپورت انگلیس از دبی

متقاضیان ویزای انگلیس که برای انگشت نگاری به کنسولگری انگلیس در دبی مراجعه کرده اند بعد از دریافت ایمیل سفارت می توانند فرایند پیکاپ پاسپورت انگلیس از دبی را به نمایندگان شرکت اسکای واگذار نمایند و مطمئن باشند که گروه اسکای لاین با داشتن نمایندگان معتمد پروسه پیکاپ پاسپورت انگلیس از دبی را در حداکثر زمان 2-3 هفته برای متقاضیان انجام می دهند، نرخ مصوب دریافتی گروه اسکای لاین جهت خدمت پیکاپ پاسپورت بصورت دو نرخ مجزا برای متقاضیان و آژانس های همکار بصورت زیر می باشد :

خدمات

مسافرین

آژانس همکار

پیکاپ پاسپورت انگلیس از دبی

450 هزار تومان

430 هزار تومان

 

جهت اخذ وقت سفارت انگلیس با ما تماس بگیرید

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *