وقت سفارت

چگونگی وقت سفارت انگلیس در ابوظبی

شرایط و مراحل وقت سفارت انگلیس در ابوظبی را اینجا بخوانید

انگلیس کشوری پیشرفته‌ای است که اگر بتوانید ورود به آن را برای خودتان مهیا کنید و برای آینده برنامه ریزی دقیق داشته باشید، خوشبختی، رفاه، پیشرفت شغلی و شرایط ایدئال را پیش رو خواهید داشت. همچنین کشور انگلستان یکی از مقاصد بزرگ کردشگری و توریسم است و شهرهایی نظیر لندن و آکسفورد می‌توانند بهترین سفرهای عمرتان را برایتان بسازند. پس اگر تا به حال به لندن- پایتخت انگلستان- سفر نکرده‌اید و شرایط مالی این سفر را دارید، بهتر است هر چه زودتر اقدام کنید تا هم جاذبه‌های گردشگری لندن را ببینید و لذت ببرید، هم شرایط زندگی در انگلیس را بررسی کنید تا ببینید این شرایط فرهنگی و اقتصادی و اجتماعی می‌تواند برای شما مناسب زندگی باشد یا خیر. پس از آن است که می‌توانید نسبت به راه‌های مختلف و کاملاً قانونی مهاجرت به انگلیس تصمیم بگیرید. با این حال شما هر نوع سفری که بخواهید به این کشور زیبا و جذاب داشته باشید، نیاز به اخذ ویزای انگلستان دارید. ویزای انگلستان را با نام ویزا بریتانیا نیز می‌شناسند؛ چرا که با اخذ ویزای این کشور می‌توانید به دیگر کشورهای بریتانیا نیز سفر کنید. اخذ روادید انگلستان مراحل مهمی از جمله وقت سفارت انلیس را دارد. ما در این نوشته به شرایط و روند اخذ ویزای انگلیس اشاره می‌کنیم و سپس چگونگی اخذ  وقت سفارت انگلیس در ابوظبی را به دقت بررسی می‌کنیم. پس با ما همراه باشید.

چرا باید به انگلیس سفر کنم؟

این سوالی است که بسیاری از متقاضیان سفر به کشورهای اروپایی از ما می‌پرسند. افرادی که شرایط سفر به کشورهای اروپایی را دارند نیاز دارند بدانند که وجه تمایز انگلستان با دیگر کشورها چیست که باید وقت و پول خود را صرف این مسافرت کنند و ما در اینجا پاسخ این پرسش را خواهیم داد. انگلستان کشوری نو پا که در چند صد سال اخیر شکل گرفته و به ترقی فکرد کرده باشد نیست. این کشور از قرن اول میلادی روی پا بوده و از قرن هفت میلادی به صورت رسمی کار گسترش و پیشرفت خود را شروع کرده است. انگلستان را می‌توان کشوری دانست که در طول تاریخ همواره تاثر گذار و سرنوشت ساز بوده است و بسیاری از پیشرفت‌های جامعهٔ بشری در زمینه‌های مختلف مانند امور اجتماعی، دسترسی به حقوق فردی و مدنی، علم و فناوری و کشفیات مختلف مدیون مردم این کشور است. این کشور یکی از حاصل خیزترین کشورهای اروپا بوده و آب و هوای آن مرطوب و بارانی است. لندن یکی از زیباترین طبعت‌ها را دارد و در عین حال می‌توانید از جاذبه‌های مدرن و مفرح آن هم دیدن کنید و حسابی خوش بگذرانید. در واقع اگر جایی را می‌خواهید که هم طبیعت زیبایی داشته باشد، هم آثار و اماکن تاریخی ارزشمندی در آن ببینید، هم تفریحات پیشرفته و اماکن مدرن داشته باشد و هم شرایط آب و هوایی‌اش متفاوت باشد تا با حضور در هتل‌های لوکس و دریافت خدمات ویژه حس متفاوتی را تجربه کنید، باید به انگلستان سفر کنید. به علاوه اینکه با اخذ ویزای انگلیس می‌توانید به ولز، اسکاتلند و ایرلند شمالی هم سفر کنید و از طبیعت فوق العادهٔ آنها سرمست شوید. اما اینکه چطور می‌توان ویزای انگلیس را در شرایط فعلی در دست گرفت را در بخش بعدی بخوانید.

آیا اخذ ویزای انگلیس کار ساده‌ای است؟

قاعدتاً این کار نباید پیچیده باشد و مثل مردم دیگر کشورها اگر مدارک مورد نیاز را به سفارت ارائه کنید، باید بتوانید به انگلیس سفر کنید. اما شرایط این روزها کمی متفاوت است. اول اینکه با خروج انگلستان از اتحادیهٔ اروپا شرایط قوانین مسافرتی و مهاجرتی به انگلیس هنوز مشخص نشده و هیچ کس نمی‌داند قرار است چه اتفاقی بیفتد و چه قوانینی از سوی حکومت انگلیس وضع شود. دوم اینکه شرایط سیاسی ناهنجار بین دو کشور انگلیس و ایران باعث شده مردم ایران برای سفر به انگلستان از فیلترهای بیشتری رد شوند و پروندهٔ ما ایرانی‌ها با دقت و موشکافی بیشتری بررسی شود. این در حالی است که سفارت انگلیس هم در ایران بسته شده و افرادی که بخواهند از سرویس‌های ویژه‌ای در وقت سفارت خود بهره مند شود ناگزیر باید به دیگر کشورها سفر کنند و این هزینه‌ای اضافی بر دوش متقاضیان ایرانی می گذارد. سختگیری‌ها در مورد مهاجرت ایرانیان به انگلستان هم بسیار دیده می‌شود و بنابراین اگر می‌خواهید در این راه سخت موفق شوید، حتماً باید امور اخذ ویزای انگلیس را با همراهی مشاوران و کارشناسان ماهر، با تجربه و با دانش بالا انجام دهید که تمامی نواقص پروندهٔ شما را پیش از آنکه به دست افسران سفارت برسد با موشکافی درآورده و رفع کنند تا کوچکترین گزندی به دست افسران نیفتد. برای این کار من به شما شرکت گردشگری و مسافرتی ساحل شنی را پیشنهاد می‌کنم. این شرکت سال‌هاست که در زمینهٔ اخذ ویزا و اجرای تورهای خارجی و داخلی فعالیت می‌کند و امتحان خود را پس داده است.  شما می‌توانید به راحتی با شمارهٔ ۰۲۱۵۷۹۳۸ تماس بگیرید تا مشاوران بسیار مجرب شرکت مسافرتی و گردشگری ساحل شنی با اطلاعات به روز خود از قوانین مسافرتی و مهاجرتی انگلستان شما را یاری کنند. و اما برسیم به روند اخذ روادید بریتانیا.

برای اخذ ویزای انگلیس چه مراحل و روندی را باید طی کنم؟

یکی دیگر از پرسش‌های متدوال شما متقاضیان عزیز همین است. البته دانستن این موضوع و داشتن پیش زمینه در مورد اینکه چه راهی پیش روی شماست بسیار کمک کننده است و ما در اینجا این راه را به شما توضیح می‌دهیم. اولین کار این است که در سایت سفارت انگلیس ثبت نام کنید. می‌وانید این کار را به همکاران ساحل شنی بسپارید. اگر هم می‌خواهید خودتان انجام دهید، باید وارد سایت سفارت انگلستان شوید، اطلاعات خود را وارد کنید، این حساب کاربری برای خودتان بسازید و نوع ویزای درخواستی خود را مشخص کنید. این موضوع بسیار مهم است و در مورد نوع ویزای درخواستی حتماً از مشاوران ساحل شنی کمک بگیرید؛ چرا که ممکن است نوعی از ویزای درصد کمی شانس پذیرش در برههٔ زمانی خاصی را داشته باشد و با انتخاب آن روی پول و زمانتان ریسک زیادی بکنید. سپس ده روز کاری فرصت دارید تا مبلغ مورد نیاز برای درخواست ویزا را به حساب این سفارت واریز کنید. می‌توانید این کار را هم به همکاران ما در شرکت ساحل شنی بسپارید تا با حساب‌های ارزی شرکت امور جابه‌جایی مبلغ را برای شما انجام دهند. در این مرحله است که باید مدارک خود را با توجه به نوع ویزای درخواستی خود آماده کنید. لیست مدارک را هم می‌توانید از سایت انگلیس تهیه کنید و هم از همکاران ما بخواهید. بعد از آن مدارک را به دپارتمان ترجمهٔ ساحل شنی تحویل می‌دهید تا آنها را به صورت رسمی به زبان انگلیسی ترجمه کنند و شما ترجمهٔ مدارک خود را در دست بگیرید. اینجاست که برای وقت سفارت انگلیس آماده هستید. شما هم می‌توانید وقت سفارت انگلیس در تهران را انتخاب کنید و هم از دیگر کشورها اقدام نمایید. در این مرحله روز و ساعتی تنظیم می‌شود که شما باید با در دست داشتن مدارک به سفارت یا کارگزاری‌های رسمی انگلیس بروید و مدارکتان را تحویل داده و امور انگشت نگاری و احراز هویت را به انجام برسانید. پس از آن حدود بیست روز کاری زمان لازم است تا افسران سفارت مدارک شما را به دقت بررسی کنند و نتیجه را از طریق ایمیل به شما اطلاع دهند. اگر جواب ایمیل مثبت باشد، یعنی درخواست ویزای شما پذیرفته شده و باید نسبت به پیکاپ ویزای انگلیس اقدام کنید و آن را هم می‌توانید به همکاران ما در ساحل شن بسپارید تا ویزای انگلیس شما را در تهران در دستانتان بگذارند.

چرا باید دیگر کشورها را برای وقت سفارت انگلیس انتخاب کرد؟

در چند سال اخیر شرکت VFS Global به عنوان کارگزاری رسمی کشور انگلیس در تهران مستقر شده تا وقت سفارت انگلیس در تهران هم میسر باشد. در حالت کلی ایرانیان می‌توانند امور وقت سفارت انگلیس خود را از سه کشور ایران، ترکیه و امارات پیگیری کنند و این قانون از سوی حکومت انگلیس وضع شده است. اگر شما به عنوان متقاضی روادید بنگلیس عجله‌ای برای اخذ ویزا نداشته باشید و بتوانید یک تا دو ماه صبر کنید، عاقلانه‌ترین راه وقت سفارت انگلیس در تهران است تا هم هزینهٔ سفر به دیگر کشورها را نپردازید و هم راحت‌تر در زمان لازم در وقت سفارت حضور داشته باشید. اما اگر برای اخذ ویزا و سفر به انگلیس عجله دارید و می‌خواهید وقت سفارت شما سریع‌تر و در زمان زودتری انجام شود و به علاوه مایل باشید تا با بهره مندی از خدمات ویژهٔ کارگزاری‌های انگلیس در ترکیه و امارات سریع‌تر از نتیجهٔ ویزایتان با خبر شوید، باید از دیگر کشورها اقدام کنید. شما می‌توانید در ترکیه در دو شهر استانبول و آنکارات اقدام کنید و در امارات در دو شهر دبی و ابوظبی امور وقت سفارت خود را دنبال کنید. در مورد وقت سفارت انگلیس در دبی اینجا را کلیک کنید تا اطلاعات مورد نیاز را بخوانید. ما در این مطلب وقت سفارت انگلیس در ابوطبی را پیشنهاد می‌دهیم.

چرا باید وقت سفارت انگلیس در ابوظبی را انتخاب کرد؟

اولین نکته در مورد وقت سفارت انگلیس در ابوظبی حجم درخواست و تقاضای کمتری در این شهر نسبت به تهران، ترکیه و دبی است. این یعنی شما با انتخاب وقت سفارت انگلیس در ابوظبی می‌توانید زمانی نزدیک‌تر را برای وقت سفارت انتخاب کنید و کلی در کارهایتان جلو می‌افتید. به علاوه اینکه شما می‌توانید در این شهر از خدمات حق تقدم یا Priority هم بهره مند شوید. این سرویس به شما اجازه می‌دهد تا با پرداخت وجه امور بررسی مدارکتان را جلو بیندازید تا نه در بیست روز کاری، که در پنج تا هشت روز کاری مدارکتان بررسی شده و نتیجه از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی شود و اگر باز هم عجلهٔ بیشتری دارید، می‌وانید از Super Priority یا هم حق تقدم ویژه استفاده کنید تا تنها طرف مدت بیست و چهار ساعت نتیجه به شما اطلاع رسانی شود اگر از حق تقدم ویژه استفاده می‌کنید می‌توانید در ابوظبی بمانید و در صورت گرفتن اکسپت ویزایتان را تحویل بگیرید تا دیگر نیازی به پیکاپ ویزای انگلیس هم نداشته باشید. نکته اینجاست که استفاده از این خدمات هزینهٔ نسبتاً بالایی دارد و اگر می‌خواهید در وقت سفارت انگلیس در ابوظبی از این خدمات بهره مند شوید، حتماً پیش‌تر از هزینهٔ آن با خبر شوید.

در وقت سفارت انگلیس در ابوظبی به چه مدارکی نیاز داریم؟

شما به دو دسته مدارک نیاز دارید. دستهٔ اول مدارکی است که باید به سفارت انگلیس تحویل دهید تا آنها را بررسی کرده و نسبت به اکسپت یا ریجکت تقاضای شما تصمیم بگیرند. این مدارک بسته به نوع ویزای درخواستی شما متفاوت است و در این مورد حتماً با همکاران ما در شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری ساحل شنی در ارتباط باشید. دستهٔ دوم مدارکی است که باید برای حضور در سفارت یا کارگزاری انگلیس در ابوظبی در دست داشته باشید.  با حضور در سفارت در روز و ساعت دقیق اعلام شده اسکن صفحهٔ اول پاسپورت یا گذرنامه و همچنین فرم درخواست تعیین وقت سفارت به زبان فارسی، ووچر هتل محل اقامت در کشور انگلیس، رزرو بلیت رفت و برگشت هواپیما و در صورت وجود دعوتنامه، فایل اسکن دعوتنامهٔ انگلیس به همراه مدارک هویتی دعوت کننده را همراه خود داشته باشید. به اضافهٔ اینکه افرادی که درخوسات ویزای تحصیلی انگلیس را دارند مصاحبه‌ای هم انجام می‌دهند. پس از آن لازم است صبر کنید تا نتیجهٔ بررسی‌ها را به شما اطلاع دهند.

نکتهٔ قابل توجه اینکه اگر بخواهید خودتان امور اخذ وقت سفارت را هماهنگ کنید، باید بدانید که جدول زمانی تعیین وقت بسیار شلوغ بوده و حجم بالایی دارد. باید در این زمینه صبور باشید و با پشتکار بهترین و نزدیک‌ترین زمان ممکن را انتخاب کنید. این کار ممکن است ساعت‌ها طول بکشد و برای همین باید تمرکز کنید که دقت نظر بالایی به خرج دهید. به علاوه در هر مرحله و هر زمانی که به مشکلی بر خوردید یا از انتخاب گزینه‌ای مطمئن نبودید، درنگ نکنید و سریعاً با مشاوران ما در تماس باشید تا کمکتان کنند؛ اگر بر حسب شانس کاری را انجام دهید ممکن است به قیمت از بین رفتن شانس پذیرشتان تمام شود. این یک کار تخصصی است که نیاز به مهارت، دانش زبان انگلیسی، آشنایی با قوانین مسافرتی سفارت انگلیس و تجربهٔ بالا دارد. پس به ما اعتماد کنید.

شرکت ساحل شنی مفتخر است که در چند سال گذشته توانسته با خدمات شایسته به مشتریان و متقاضیان خنده بر لبانشان بیاورد و با تلاش شبانه روزی کارشناسان و مشاوران حاذق خود، نسبت به بالا بردن شانس اخذ ویزای انگلیس و نیز روادید دیگر کشورها، راهگشای هم‌وطنان عزیزمان باشد. شما می‌توانید برای تعیین وقت سفارت انگلستان در ابوظبی و دیگر خدمات همچون ثبت نام ویزا، وقت سفارت، پیکاپ ویزا، رزرو هتل و خرید بلیت‌های خارجی به آژانس گردشگری ساحل شنی مراجعه کرده و کارتان را با خیالی آسوده به ما محول کنید. ما همواره در تلاش هستیم تا در سریع‌ترین زمان ممکن و پایین‌ترین هزینه شما را به هدفتان برسانیم.

 ما در شرکت خدمات گردشگری ساحل شنی همواره در تلاش هستیم تا شما مسافران محترم بتوانید در کمترین زمان ممکن، بهترین نتیجه را بگیرید. برای اخذ انواع ویزا و اطلاع از شرایط و قوانین مسافرتی در هر کشور می‌توانید با مشاوران و متخصصان ما در تماس باشید. پل ارتباطی ما با شما شمارهٔ ۰۲۱۵۷۹۳۸ است. همچنین می‌توانید به نشانی تهران، بلوار سعادت‌آباد، نبش خیابان ۳۱ شرقی، پلاک ۲، طبقه ۲ مراجعه کنید تا به صورت حضوری با مشاوران و کارشناسان ما مذاکره نموده و شرایط خود را مطرح نمایید. منتظر شما هستیم.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − شش =

دکمه بازگشت به بالا
بستن